فهرست
فدراسیون قصد انتخاب سرمربی را ندارد؟
فدراسیون قصد انتخاب سرمربی را ندارد؟

فدراسیون قصد انتخاب سرمربی را ندارد؟

آی اسپورت – پروژه انتخاب سرمربی تیم ملی همچنان ادامه دارد. تا حدی که هیچکس دیگر نمی تواند زمان واقعی حضور سرمربی بعدی روی نیمکت تیم ملی را حتی تخمین بزنند. چراکه تا به حال بارها وعده رئیس فدراسیون فوتبال درباره انتخاب سرمربی تیم ملی عقب افتاده. پیش از این اعلام شده بود که سرمربی تیم ملی ایران در ایام نوروز مشخص خواهد شد. در حالیکه چند روز تا پایان سال 13979 مانده بود، مهدی تاج از این گفت که سرمربی بعدی تیم ملی انتخاب شده اما فعلا نام او اعلام نمی شود!

تاج بعد از اعلام چنین خبری بارها حرف خودش را عوض کرد. یکبار درباره این گفت که سرمربی تیم ملی در ایام نوروز انتخاب می شود و یکبار هم از این گفت که درباره مسائل مالی هنوز مشکلاتی وجود دارد. در نهایت گمانه زنی هایی مطرح شد که احتمالا سرمربی بعدی تیم ملی بعد از پایان لیگ برتر انتخاب می شود. در حالیکه این گمانه زنی نسبت به اخبار دیگر محتمل تر بود. وعده رئیس فدراسیون برای شیرین کردن کام مردم در تعطیلات نوروز با انتخاب اسم سرمربی بزرگ بعدی تیم ملی عملی نشد و سپس صحبت هایی مبنی بر به تعویق افتادن این اتفاق مطرح شد. اینکه سرمربی بعدی تیم ملی تا اواخر اردیبهشت و پیش از فیفادی رسما معرفی خواهد شد.

در حالیکه حداقل هنوز یک ماه تا زمان گمانه زنی شده فاصله مانده، مردم به یاد دارند که زمان اعلام شده توسط فدراسیون فوتبال گذشته و به نوعی همه در فوتبال ایران منتظر یک تصمیم بزرگ هستند. در این بین یکی از اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با گفتن این که سرمربی بعدی از کی روش بزرگتر است، هیجان علاقه مندان به فوتبال برای شنیدن نام سرمربی بعدی را بیشتر کرد.

در هیاهو اخبار انتخاب سرمربی بعدی تیم ملی، خبرهایی که مبنی بر بازی های دوستانه تیم ملی در روزهای فیفادی مطرح می شود، طرفداران فوتبال را بیشتر گیج کرده. چندی پیش یکی از خبرگزاری های کره جنوبی خبر از بازی دوستانه تیم ملی این کشور مقابل ایران در کشور چین داد. دیداری که طبق اعلام این رسانه کره ای باید روز 17 خرداد برگزار شود. تاریخ این بازی نشان می دهد که تا آن زمان تیم ملی باید سرمربی جدید داشته باشد. شاید هم مهدی تاج تصمیم بر انتخاب سرمربی موقت بگیرد. اتفاقی که بعید است برای هواداران تیم ملی خوشایند باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال این روزها تلاش های بی نتیجه ای انجام می دهد. بی نتیجه حداقل برای مردم که به شدت بابت سرمربی نداشتن تیم ملی ناراحت هستند. در بین همه این تلاش هایی که به نظر به نتیجه نرسیدند، خبر انتخاب یورگن کلینزمن به عنوان سرمربی بعدی تیم رسانه ها را پر کرد. با این حال اما فدراسیون فوتبال هرگز واکنش رسمی نسبت به انتخاب کلینزمن نداشت و هنوز که هنوز است تکلیف سرمربی آینده تیم ملی مشخص نشده. مخصوصا حالا که برخی حتی دوباره اسم برانکو را هم به عنوان گزینه بعدی تیم ملی سر زبان ها انداختند و اعتقاد دارند اعلام سرمربی تیم ملی بعد از پایان لیگ به دلیل مانور مسئولین فدراسیون روی برانکو است. هرچند هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارند برانکو در این تیم ماندنی است.

 

خبر آنلاین 

  ۶  
آی اسپورت
2019-04-19 09:20:00
نظر دهید

۶ نظر
گوزن نر
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸، ۰۹:۳۱
طلوع پشم شد؟!!!.خخخخخخخخخ.خوب کیروش با رفتنش به کلمبیا دار و دسته لنگیها و برانگو و وزیر را قهوه ای کرد.دمش گرم طوری گذاشت سر پوز این جماعت تا بدونن با هر کسی نمیشه پدرسوخته بازی درآورد
۳
ابی
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۰:۲۷
همه این وقت کشی ها و پول ندادن به برانکو نقشه وزارت هست که در آخر بگن وقت نیست برای مربی که تیم ملی نمیشناسه و برانکو رو انتخاب کنن هواداران پرسپولیس هم هیئت مدیره رو به عنوان مقصر بشناسن نه وزارت رو
۲
فرامرز
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۱:۲۴
منتقدان کی روش معتقد بودند که او بازیهای باشگاهی را نمی بیند و توجهی به لیگ ایران ندارد. در این مدت و پس از رفتن کی روش، رئیس فدراسیون می گوید در این چندمدت کار خاصی نداریم پس مربی نمی خواهیم. این یعنی اساسا فدراسیون علاقه ای به تماشای بازیهای باشگاهی توسط مربی تیم ملی ندارد و این کار را در حیطه وظائف سرمربی تیم ملی نمی داند.
۱
اسمان
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۱:۴۱
سرمربی انتخاب شده.وایشان کسی نیست جزبرانکو وفدراسیون منتظره لیگ تمام بشه.
۱
امیر توکلی
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۱:۴۳
دلال کروات یعنی برانگوه بعد از پایان لیگ مربی تیم ملی میشه
۲
کاشیما
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۰۰
منتظرند پرسپولیسکم بازیهاش تموم بشه خالی فسفرو قالب تیم ملی کنند.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر