فهرست
قیمت چلسی روی هازارد؛ ۱۳۰ میلیون یورو
قیمت چلسی روی هازارد؛ ۱۳۰ میلیون یورو

قیمت چلسی روی هازارد؛ ۱۳۰ میلیون یورو

آی اسپورت – روزنامه انگلیسی دیلی‌میرر مدعی شد درحالیکه ادن هازارد، ستاره بلژیکی چلسی برای این تیم ضرب‌الاجلی تا تاریخ ۴ ژوئن تعیین کرده و از این باشگاه خواسته حداکثر تا آن تاریخ درباره آینده او تصمیم‌گیری کند ولی با اینکه رئال مادرید به شدت خواهان جذب هازارد بوده و در این باره تصمیم قطعی گرفته اما دو باشگاه بر سر رقم نقل و انتقال او اختلافی ۳۰ میلیون یورویی دارند. به این ترتیب که رئال خواهان جذب هازارد با پرداخت ۱۰۰ میلیون یورو است ولی چلسی از رئال ۱۳۰ میلیون یورو طلب می‌کند.

میرر می‌گوید انتظار می‌رود دو باشگاه بر سر این رقم به توافق دست یابند و این روزها تقریباً قطعی به نظر می‌رسد که هازارد استمفوردبریج را ترک خواهد کرد و راهی سانتیاگو برنابئو خواهد شد.

میرر به نقل از دوستان نزدیک هازارد نقل کرده که این ستاره بلژیکی به باشگاه چلسی اعلام کرده که می‌خواهد پیش از پیوستنش به اردوی تیم ملی بلژیک برای حضور در رقابتهای انتخابی یورو ۲۰۲۰ و دو بازی بلژیکی‌ها مقابل قزاقستان و اسکاتلند، تکلیف انتقالش به رئال مادرید مشخص شده باشد. به همین خاطر هازارد به چلسی گفته که تکلیف آینده او باید حداکثر تا روز ۴ ژوئن مشخص شود.

۲    
آی اسپورت
2019-05-25 11:44:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر