فهرست
دلخوشی هواداران/ استقلال پرافتخارترین تیم حذفی ماند
دلخوشی هواداران/ استقلال پرافتخارترین تیم حذفی ماند

دلخوشی هواداران/ استقلال پرافتخارترین تیم حذفی ماند

آی اسپورت – حذف استقلال از جام حذفی با شکست مقابل نفت، برای این تیم گران تمام شد. حالا استقلالی‌ها که در رسیدن به نزدیک‌ترین و در دسترس‌ترین جام ناکام شده‌‎اند باید همه تمرکزشان را برای بهبود رتبه خود در جدول لیگ برتر و البته صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان به کار بگیرند. در این میان تنها دلخوشی هواداران استقلال این است که با وجود حذف تلخ از جام حذفی، این تیم همچنان پرافتخارترین تیم تاریخ جام حذفی خواهد بود.

بعد از استقلال که 6 قهرمانی در جام حذفی دارد، پرسپولیس با 5 قهرمانی در تعقیب این تیم بود که البته خیلی زود با باخت مقابل قشقایی شیراز حذف شد و شانس رسیدن به استقلال در تعداد قهرمانی در جام حذفی را از دست داد. ذوب‌آهن و سپاهان هم 4 بار قهرمان شده‌‎اند که اگر هر کدام امسال به قهرمانی جام حذفی برسند، باز هم یک قهرمانی از استقلال کمتر خواهند داشت. به این ترتیب هر اتفاقی در جام حذفی این فصل بیفتد، آبی‌ها حداقل تا پایان فصل بعد جام حذفی، همچنان پرافتخارترین تیم تاریخ این مسابقات خواهند بود.

۱ ۳  
آی اسپورت
2016-12-21 16:36:00
نظر دهید

۳ نظر
لنگیه سوراخ و جام ندیده
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۵۸
تنها دلخوشی؟؟؟ ۲ قهرمانی در آسیا- چندین نایب قهرمانی و سومی در آسیا- ۴ برد بیشتر در دربی ها مقابل لنگ- مطرح ترین تیم ایرانی تو آسیا- بالا گرفتن از تیم هایی مثل آ اس رم در رنکینگ باشگاهی جهان در سال ۲۰۱۳. بازم بگم؟؟؟ لنگیا اگه یکی از این افتخارات ما رو داشتن خدا رو الان بنده نبودن ما انقدر افتخار داریم که بهش بنازیم که پر افتخارترین بودن تو جام حذفی واسمون خیلی کوچیکه
۲ ۲
منتقد
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۱۷
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ بیچاره ها... دلخوشی امسالشان گل احسان پهلوان است ههههههه
منتقد
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۵۹
ق مثل قاضی خخخخخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر