فهرست
هزیه هنگفت بازگشت احسان؛ 24 میلیارد
هزیه هنگفت بازگشت احسان؛ 24 میلیارد

هزیه هنگفت بازگشت احسان؛ 24 میلیارد

آی اسپورت - کاپیتان تیم ملی کشورمان پس از پشت‌سر گذاشتن حواشی مربوط به انتخابات فدراسیون فوتبال و رأی دادن به مصطفی آجورلو و حمله طرفداران علی کریمی در فضای مجازی بالاخره به تیم سابق خودش سپاهان اصفهان پیوست. سپاهان برخلاف تمام نقل و انتقالات اخیر، در زمستان امسال هیچ سر و صدایی نداشته و بازیکن جدیدی جذب نکرده اما اولین و آخرین خریدشان یک خرید جذاب و مهم‌ترین خرید نیم‌فصل بین تمام باشگاه‌ها لقب گرفت.

حاج‌صفی که دو سال و نیم پس از حضور در تراکتور تصمیم به جدایی از این تیم گرفت و پس از توافق با مالک باشگاه تبریزی قراردادش را فسخ کرد، پای مذاکره با مدیران باشگاه سپاهان نشست و با عقد قرارداد رسمی، سومین حضورش در جمع طلایی‌پوشان اصفهان را رسمی کرد. کاپیتان تیم ملی در شرایطی به توافق نهایی با مسئولان سپاهان رسید که پیشنهاد جدی استقلال و گل‌گهر را نیز داشت ولی مطابق انتظار و علاقه‌اش به این باشگاه و اصفهان، باز هم سپاهانی شد.

در همین ارتباط شنیدیم باشگاه تراکتور برای صدور رضایتنامه دائمی حاج‌صفی (‌با توجه به داشتن بند فسخ قرارداد) خواهان تمام دریافتی‌های فصل جاری کاپیتان تیم ملی از این تیم تبریزی شد که گفته می‌شود حدود ۷ میلیارد تومان بوده است! همچنین اخبار واصله حکایت از آن دارد که با توجه به قرارداد یک سال و نیمه حاج‌صفی با تیم اصفهانی، باشگاه سپاهان برای نیم‌فصل باقی‌مانده تا پایان لیگ بیستم ۷ میلیارد تومان به او پرداخت خواهد کرد.

همچنین قرار است برای لیگ بیست‌ویکم نیز مبلغ ۱۰ میلیارد تومان به احسان حاج‌صفی پرداخت شود. گفته می‌شود باشگاه سپاهان و محرم نویدکیا قول بازوبند کاپیتانی این تیم پرافتخار را نیز به احسان داده‌اند تا با شور و شوق بیشتری راهی نصف جهان شود. حاج‌صفی فوتبال خود را از سال ۱۳۷۹ و در آکادمی ذوب‌آهن آغاز کرد. احسان تا سال ۱۳۸۵ در ذوب‌آهن بود تا اینکه در ۱۶ سالگی به دیگر تیم شهر اصفهان، سپاهان پیوست. او تا سال ۱۳۹۴ (به جز یک مقطع یک ساله حضور در تراکتور به عنوان سرباز) دوران درخشانی با سپاهان داشت و به یکی از مهره‌های شاخص این تیم تبدیل شد. حاج‌صفی پس از این درخشش‌ها و حضور موفق در تیم ملی به جرگه لژیونرها پیوست و بار دیگر به سپاهان پیوست. یک حضور دو و نیم ساله دیگر در خارج از کشور و بازگشت به ایران و بازی برای تراکتور، ادامه مسیر فوتبالی احسان بود؛ مسیری که با جدایی از تراکتور، امروز بار دیگر به سپاهان ختم شد.

 

خبر ورزشی 

۲ ۳  
آی اسپورت
2021-03-16 14:15:00
نظر دهید

۳ نظر
تاژ حومه
سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹، ۱۹:۴۴
پولهای بیت المال وزارت صمت ، کثیفترین مدیر فوتبالی تاریخ
۷
مهرداد
سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹، ۲۱:۱۶
بنویس که شهریار مغانلو و مهدی ترابی هم رایگان اومدند پرسپولیس
۴
فرهاد
پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۹، ۱۳:۵۸
بهتر از 500 هزار دلار دادن به بودمیر است . سپاهان یک بازیکن گرفت نه ده تا بازیکن . ده تا بازیکن 7 میلیاردی پرسپولیس و ده تا 10 میلیاردی استقلال . حالا سوختید که حاج صفی برگشته بسوزید بسوزید پول داریم به احسان میدهیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر