فهرست
فحاشی و رفتار زشت کروز؛ حمله به خبرنگار!
فحاشی و رفتار زشت کروز؛ حمله به خبرنگار!

فحاشی و رفتار زشت کروز؛ حمله به خبرنگار!

آی اسپورت - دیدار تدارکاتی تیم‌های ملی ایران و ترینیداد و توباگو در حالی با پیروزی یک بر صفر شاگردان کارلوس کی‌روش به پایان رسید که برخلاف سرد بودن بازی و هوای مسابقه که به جز درگیری‌های میانه زمین هیچ اتفاق خاصی به همراه نداشت، در پایان با جنجال عجیبی همراه شد.

کارلوس کی‌روش و دستیارانش طی روزهای اخیر و همزمان با آغاز اردوی جدید تیم ملی با خبرنگاران ایرانی مصاحبه‌ای نداشتند؛ همچنین سرمربی تیم ملی که روز گذشته نیز در نشست خبری قبل از دیدار برابر ترینیداد و توباگو شرکت نکرد، امشب هم در پایان این مسابقه دوستانه پاسخگوی اصحاب رسانه‌ای که در سالن کنفرانس منتظرش بودند، نشد تا بی‌احترامی و بی‌اعتنایی او به خبرنگاران ایرانی همچنان ادامه داشته باشد.

اما ماجرای بی‌توجهی کادر فنی تیم ملی به اینجا ختم نشد و در حالی که خبرنگار «ورزش سه» قصد داشت در زمان عبور مربیان ایران از میکسدزون ورزشگاه آزادی، مصاحبه‌ای ویدئویی با الکساندر لوپز مربی دروازه‌بانان ایران داشته باشد و سؤالی از او بپرسد، با واکنش تند و زشت اوسیانو کروز، دیگر مربی تیم ملی مواجه شد.

شایعه‌ای در روزهای اخیر پیرامون مُشت‌های گره کرده از خوشحالی الکساندر لوپز، مربی تیم ملی ایران پس از تساوی پرسپولیس برابر کاشیما آنتلرز ژاپن و ناکامی شاگردان برانکو در رسیدن به جام در لیگ قهرمانان اروپا، در رسانه‌ها مطرح شده بود که همین مسئله موجب شد تا خبرنگار ما از این دستیار کی‌روش راجع به این اتفاق پرسشی داشته باشد.

اما پس از سوالی که دوربین «ورزش سه» از لوپز پرسید، اوسیانو کروز به خبرنگار ما حمله‌ور شد، تلفن همراه او را گرفت و پرتاب کرد ولی قائله همین جا به اتمام نرسید و مربی تیم ملی به مدت یک دقیقه مشغول فحاشی و استفاده از الفاظ زشت علیه خبرنگار ما شد؛ در همین حین نیز مارکار آقاجانیان به خبرنگار ما عنوان کرد که وقتی مربیان تیم ملی مصاحبه نمی‌کنند چرا از آنها فیلم می‌گیرد.

در حالی که با میانجی‌گری افراد حاضر در صحنه خبرنگار ما به تونل خروجی ورزشگاه و اوسیانو کروز به داخل اتوبوس تیم ملی هدایت شده بود، مجددا نزدیک بود درگیری جدیدی اتفاق بیافتد. زمانی که کروز دوباره خبرنگار «ورزش سه» را دید، اتوبوس تیم ملی را متوقف کرد و قصد داشت از اتوبوس خارج شود که بازیکنان تیم ملی اجازه ندادند دامنه این اتفاق گسترده‌تر شود.

کی‌روش و دستیارانش بارها در مدت حضور در ایران نسبت به خبرنگاران ایرانی بی‌اعتنایی‌های زیادی داشتند ولی در هفته‌های اخیر این موضوع در آستانه جام ملت‌های آسیا شدت بیشتری گرفته که بدون شک این اتفاق نمی‌تواند به سود ملی پوشان فوتبال ایران باشد و از سوی دیگر فدراسیون فوتبال ایران نیز هیچ واکنشی به این رفتارها از سوی مرد پرتغالی نشان نداده است.

ورزش 3

۱۲ ۲۰  
آی اسپورت
2018-11-15 23:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۰ نظر
حمید پرسپولیسی
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۰۵
فینالیست شدن پرسپولیس با برانکو در لیگ قهرمانان آسیا (و نه چهاجانبه امجدیه) واقعا سنگینه. این کیروش تا دیروز تا میتونست میکوبید تو سر لیگ و بازیکنانی که در لیگ بازی میکنن. اما فینالیست شدن پرسپولیس با پورفسور برانکو اونم با فقط ده دوازده بازیکن در لیگ قهرمانان آسیا که به مراتب از جام ملتهای آسیا سخت تره (چون در لیگ قهرمانان آسیا فوق ستاره هایی مثل ژاوی و گابی و بونجاح و یوسف العربی و ادمیلسون و کارلوس ادواردو و سرجینهو و لئو سیلوا و فرناندو لیما و اسکار و هالک و ... حاضرن که در لیگ ملتهای آسیا نیستن) کیروش و دستیارنش را به مرز جنون رسونده.پرسپولیس با حداقل امکانات و با تعداد زیادی مصدوم و محروم و با تیمی که جز ارزانترین تیمهای لیگ قهرمانان آسیا (و نه چهارجانبه امجدیه) بود نائب قهرمان شد.
راهکار پیشنهادی من اینه که فدراسیون چند عدد قلاده تهیه کنه و تا شروع جام ملتهای آسیا بندازه دور گردن کیروش و دستیاراش. موقع بازیهای تیم ملی اونا بیاره ببنده به نیمکت تیم ملی و بعد از بازی هم بازشون کنه و بدون اینکه به کسی آسیب بزنن یا پاچه کسی را بگیرن بندازنشون تو این ماشینهای مخصوص باغ وحش و ببرنشون
۱
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۳۸
قلاده و پوزه بند کم اومده اینقدر واسه لنگی ها ایتفاده کردن بدبخت ها با حمایت همه جانبه حکومت بازهم افتخاری به دست نیاوردن حرص شون رو سر تبم ملی خالی می کنند این بازی که راهبر و عالی و عظیمی راه انداختن نتیجه اش منفورتر شدن بیش از پیش لنگی ها هست
۸
....
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۰۹
یه روز مک در موت یه روز لوپز یه روز اوسیانو کروز یه روز خود کیروش آقا بسه دیگه!
خدا کنه زودتر جام ملتها برگزار بشه و این کیروش و نوچه هاش گورشونو گم کنن وگرنه با ادامه این روند تا یکی را نکشن ول کن نیستن
.
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۴۱
بالاخره یکی از مسئولین سایت لنگی ورزش سه، کتک و فحش مفصل نوش جان کرد.
حسن
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۴۲
طرفداران ارباب کیروش بیان ماله بکشن. ها ماشالله
خخخ
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۴۴
خيلي جالبه علي عالي پست ميزاره بعد اقاي راهبر مياد ميگه قرار نبود رسانه اي كني خخخخخخ چقدر اينا تابلو هستند يعني واسشون مهم نيست بعضيا مچشونو گرفتن؟؟؟؟خخخخ
وحید استقلالی
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۴۵
کار خیلی خوبی کرد. کیروش و دستیاراش خوب حال لنگیا رو میگیرن
اسمان
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۵۰
کیروش بااین رفتارها دراستانه جام ملتها میخواد.اخراج بشه.میدونه تیم درجام ملتها نتیجه نخواهدگرفت.واقعا این رفتارها شرم اوره.چطوردستیارسرمربی به رسانه هاتوهین میکنه.فدراسیون بایدعکس العمل نشون بده.
محمد
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۵۶
هر دم از این باغ بری میرسد
حرف حساب
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۵۶
چشم بیغیرت های کیروش پرست روشن! اون حرفهای زشتی که به خبرنگار زد نثار خانواده خودش و کیروش پرستهای بیغیرت!!
علی
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۰۰:۰۵
دستش درد نکنه. بالاخره یکی باید جلوی این خبرنگارای فضول و وقیح و پررو رو بگیره. اونم از نوع لنگی. آخه به تو چه ربطی داره طرف بعد باخت پرسپولیی خوشحال شده؟ جز پرسپولیسیا بقیه ایران هم از باخت پرسپولییس جشن گرفتن. اینم دوست داشت خوشحالی کنه, حالا اگه به تو خبرنگار لنگی برخورده مشکل خودته نه اون, سوزشت رو جور دیگه بخوابون.....
کلا دست هرکس که تو دهن خبرنگار پررو بزنه رو باید طلا گرفت
آرش6
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۰۰:۰۷
کار خوبی کرد باز شما ها برید واسش دم تکون بدید

مخصوصا اینکه خبرنگار پژمان راهبر رو که تمام توانش رو بکار بست تا جلوی پخش خبر مشت گرعه کردن مربی دروازه بان رو بگیره

به اون فحش داد و کتکش زدند

دلم خنک شد

انش ا الله یه روز خبرنگار آی اسپورت رو هم کتک بزنند
Asqar
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۰۰:۱۰
خبرنگاران لنگی دنبال چی میگردند، عقده ای های قهرمانی ندیده . میخواند تیم ملی کشورمان را زمین بزنند . وطن فروشان
محمد
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۰۰:۳۰
منتظر هستم ببینم اشکریز این یکی رو چطور ماله میکشه؟
محسن
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۰۰:۳۲
دیروز پریروز بود که گفتم خوب کردند که در کنفرانس خبری شرکت نمیکنند.سوالها هم مشخص و معلوم بود چرا نبودی!!! خوب رید بهتون.خبرنگار نیستند یه مشت لجن،در حد ادمینهای هواداری گوزو.چطور دست اینها به اعضای تیم ملی و باشگاههای بزرگ میرسد؟
محمد
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۰۱:۰۸
جنون دیکتاتور، در روزهای آخر!

از رفتارهای وحشیانه "مزدوران کیروش" نه تعجب کنید و نه ناراحت شوید! همه دیکتاتورهای دنیا وقتی به ماه ها و روزهای آخر حکمرانی شان میرسند، دست به چنین حماقت های خشونت آمیزی میزنند! آنها برای بقا هرکاری لازم باشد میکنند... این را تاریخ به ما میگوید...

سلطنت کیروش در آستانه متلاشی شدن هست. او و مزدورانش به چشم میبینند این نفرت عمومی را نسبت به خود. میبینند که "روز سقوط" نزدیک هست. پس دست و پا میزنند برای بقا... برای دوشیدن... برای غارت! از این پس بازهم منتظر چنین وحشی گری هایی خواهیم بود... تا روزی که "جامعه فوتبالدوست ایرانی" آنها را از ایران اخراج کنند. با یک اوردنگی!
اف سی جمیله عروس سرخ پوش اعراب
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۰۱:۴۳
لنگی به طناب دار سلام کن . دست خدا که همان دست تاج کبیر آسیاست پشت سر شاه کی‌روش لنگی کش کبیره
ملوانی
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۰۷:۵۳
ناکامی شاگردان برانکو در رسیدن به جام در لیگ قهرمانان اروپا،
البته پرسپولبس تو لیگ آسیا بوده و فقط تیمهای اروپایی می تونند تو لیگ قهرمانان اروپا حاضر باشند
۵
مهرداد
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۰۸:۰۷
وقتی مربیان مصاحبه نمیکنند ؛ مگه خبرنگار مرض داره که میره سمتشون و به زور سوال میپرسه؟

ازین خبرنگارای مریض احواال کم تو ایران نداریم؛ طرفو عصبی میکننند وبعد از رفتترش فیلم و عکس میگیرن

من مخالف سریخت کیروش هستم ولی این درگیری هشتاددرصدش تقصیر خود خبرنگاره بود
۸
آبی آسمانی
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۰۸:۵۴
وقاحت تیم رسانه ای لنگ بجائی رسیده که برای بدنام کردن کیروش و باخت تیم ملی از قبل همچین نقشه های را طراحی می کنن. در رستوران دلال کرووات هم که همیشه برای این خبرنهارها بازه، واقعا باید تاسف خورد. دلال کرووات آخرش مشتش وا میشه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر