فهرست
لیگ یک؛ همه مدعیان بردند جز خونه‌به‌خونه
لیگ یک؛ همه مدعیان بردند جز خونه‌به‌خونه

لیگ یک؛ همه مدعیان بردند جز خونه‌به‌خونه

آی اسپورت – در هفته سی و یکم لیگ یک اتفاقات عجیبی افتاد. به جز حونه‌به‌خونه که به ملوان باخت، دیگر مدعیان صعود به لیگ برتر پیروز شدند و باخت ۷-۰ صبا به مس رفسنجان و ترک زمین از سوی بازیکنان صبا در دقیقه۷۰ از اتفاقات باورنکردنی بازی‌های امروز بود.

مس کرمان ۰-۰ بادران

شاگردان محمد ربیعی بد جایی متوقف شدند. این تساوی باعث شد بادران از قافله مدعیان صعود به لیگ برتر عقب بماند. آنها حالا دیگر صعودشان به لیگ برتر بستگی به نتایج دیگر مدعیان هم دارد و پیروزی در بازی‌های بعدی هم برای لیگ برتری شدن این تیم کافی نیست.

اکسین البرز ۰-۱نفت مسجدسلیمان

یک پیروزی حیاتی و باارزش برای شاگردان محمود فکری. نفت با گل میداودی ۳امتیاز حساس کسب کرد و اختلاف ۵امتیازی خود با تیم دوم جدول را حفظ کرد. حالا این تیم می‌تواند با کسب ۴امتیاز از ۳بازی باقی‌مانده، صعودش به لیگ برتر را قطعی کند.

ملوان ۱-۰ خونه به خونه

ملوانی‌ها مربی سابق خود یعنی دراگان اسکوچیچ را با شکست از انزلی بدرقه کردند. این باخت تیم خونه‌به‌خونه را به رده سوم فرستاد و حالا در فاصله ۳هفته تا پایان، رقابت برای صعود به لیگ برتر بین فجر سپاسی، خونه‌به‎خونه و نساجی به اوج حساسیت خود رسیده است.

نساجی ۱-۰ماشین سازی تبریز

شاگردان جواد نکونام به روند خوب خود ادامه دادند و با پیروزی بر حریف سختکوش خود امیدهای‌شان را برای صعود به لیگ برتر افزایش دادند. آنها حالا ۵۷امتیازی و با خونه‌به‌خونه هم امتیاز هستند. رقابت این دو تیم و البته فجر سپاسی برای صعود به لیگ برتر بسیار تماشایی خواهد بود.

مس رفسنجان ۷-۰صبای قم (ناتمام)

صبایی‌ها که در هفته‌های گذشته باخت با ۶گل و ۸گل را هم تجربه کردند امروز پس از اینکه در دقیقه۷۰ گل هفتم را هم از میزبان خود دریافت کردند، در اقدامی عجیب زمین را ترک کردند و به رختکن رفتند. داور هم پس از اینکه متوجه شد صبایی‌ها قصد ادامه بازی را ندارند بازی را نیمه تمام اعلام کرد.

شهرداری تبریز ۱-۳ فجرسپاسی

شاگردان سیروس دین‌محمدی در بد مقطعی مقابل تیم آماده فجر قرار گرفتند. آنها که هفته گذشته مقابل دیگر تیم مدعی جدول یعنی خونه‎به‌خونه شکست را پذیرفته بودند؛ امروز در خانه ۳-۱مغلوب تیم فجرسپاسی شدند و با ۳۵امتیاز در رده چهاردهم جدول قرار گرفتند.

راه آهن ۰-۴ گل گهر سیرجان

شاگردان وینکو بگوویچ مقابل تیم سقوط کرده راه‌آهن کار سختی نداشتند و مقابل میزبان خود به پیروزی ۴-۰ دست یافتند. سیرجانی‌ها با این برد ۴۶ امتیازی شدند و در رده هشتم جدول ایستادند و راه‌آهن هم که از هفته‎ها پیش سقوط کرده با ۱۰امتیاز قعرنشین ماند.

برق جدید شیراز ۱-۱ایرانجوان بوشهر

پیروزی در این بازی می‎توانست تیم بوشهری را تا حدودی از کابوس سقوط خلاص کند اما آنها در ده دقیقه پایانی گل مساوی را دریافت کردند. حالا ایرانجوان با ۲۹امتیاز در رده شانزدهم قرار دارد و ماشین سازی تبریز  با ۳۰امتیاز بالاتر از این تیم ایستاده است.

شهرداری ماهشهر ۱-۰ آلومینیوم اراک

با این پیروزی، بقای شاگردان علیرضا مرزبان در لیگ یک قطعی شد. آنها دیگر دغدغه سقوط ندارند ولی آلومینیوم اراک که ۳۵امتیازی باقی ماند همچنان در معرض سقوط به لیگ دو قرار دارد. پیروزی یا تساوی در بازی بعدی، این تیم را هم در لیگ یک ماندنی خواهد کرد.

جدول رده بندی:

۱-نفت مسجدسلیمان ۶۳امتیاز

۲-فجر سپاسی ۵۸امتیاز

۳-خونه به خونه ۵۷امتیاز

۴-نساجی مازندران ۵۷امتیاز

۵-بادران ۵۳امتیاز

 

 

۷    
آی اسپورت
2018-04-10 19:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر