فهرست
تایید کیانی؛ ژنرال محبوب می‌شود؟
تایید کیانی؛ ژنرال محبوب می‌شود؟

تایید کیانی؛ ژنرال محبوب می‌شود؟

آی اسپورت- در تبریز هنوز از امیر قلعه‌نویی دلخور هستند. از دست دادن جام حذفی در فصل گذشته و به جا گذاشتن تیمی فرسوده با بازیکنان مسن باعث شده تا هواداران تراکتورسازی دل خوشی از ژنرال نداشته باشند. اما این تمام ماجرا نیست و هستند کسانی که لو رفتن درگیری کیانی و طاهران در رختکن و البته بروز اختلافات میان محمد ابراهیمی و یحیی گل‎‌محمدی را هم به پای ژنرال می‌نویسند. با این حال قلعه‌نویی همواره مدعی است که هیچ کاری برای ضربه زدن به تراکتورسازی انجام نداده است. او مبلغ قابل توجهی هم از این باشگاه طلبکار است ولی برای دریافت آن شکایت نکرده است. ضمن این که او بارها در نشست‌های خبری و مصاحبه‌های مختلف مدعی شده که بعد از جدایی از این باشگاه، از بازیکنان باتجربه‌اش خواسته در تیم بمانند و کمک حال این تیم باشند.

امروز مهدی کیانی کاپیتان تراکتورسازی در مصاحبه با ورزش 3 این ادعای قلعه‌نویی را تایید کرد. او گفت: «من همیشه حقیقت‌ها را گفته‌ام و الان هم می‌گویم. امیرخان قلعه‌نویی همیشه برایم مثل برادر بزرگ‌تر بوده است. نه تنها او، که همه مربیان قبلی‌ام را ارج می‌نهم و برایشان احترام قائلم. امیرخان درباره مسائل ابتدای فصل عین حقیقت را گفته است. من که از رفتن او ناراحت بودم، تماس گرفتم و ناراحتی‌ام را منتقل کردم. او گفت شما باید در تراکتورسازی بمانید و کمک کنید تا شرایط تیم خوب شود. من هم ابایی ندارم از اینکه این موضوع را بازگو کنم.»

با این مصاحبه کیانی، شاید سرانجام نگاه‌ها در تبریز به قلعه‌نویی عوض شود. کیانی کاپیتان محبوب تراکتورسازی است و هواداران این تیم حرف‌های او را قبول دارند. انتشار این مصاحبه هم می‌تواند باعث تغییر موضع منفی هواداران تراکتورسازی نسبت به امیر قلعه‎نویی شود.

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-12-27 14:40:00
نظر دهید

۱ نظر
a
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۴۴
از اول هم کسی به قلعه نوعی تو این اوخر شک نداشت موضوع ساختهیه عده خائن هرز نویس بود که برا فروش نوشته هاشون حتی به خانواده و وطنشون هم خیانت میکنن. کسی که این تهمتارو زد خودش مسئول اون شر و مصیبت بود.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر