فهرست
آمار هشت ماهه لینگارد؛ بدون گل و پاس گل
آمار هشت ماهه لینگارد؛ بدون گل و پاس گل

آمار هشت ماهه لینگارد؛ بدون گل و پاس گل

آی اسپورت – شب گذشته در آخرین مسابقه هفته دوم لیگ برتر انگلیس منچستریونایتد در ورزشگاه مولینیو مهمان وولورهمپتون بود و در پایان به تساوی ۱-۱ با حریف سرسخت خود رضایت داد تا در پایان هفته دوم ۴ امتیازی شود. نکته مهم این مسابقه اما ادامه روند ضعیف جسی لینگارد، هافبک تهاجمی/وینگر ۲۶ ساله منچستریونایتد بود. او که در دیدار مقابل چلسی ۸۶ دقیقه در زمین حضور یافت و سهمی از جشنواره گل تیمش در مقابل شاگردان لمپارد نداشت، در بازی دوشنبه شب هم ۸۱ دقیقه در میدان حاضر بود و بدون اثرگذاری خاصی جای خود را به خوان ماتا داد. برای یافتن آخرین اثر لیگ برتری لینگارد، باید زمان زیادی را به عقب بازگشت.

لینگارد آخرین گل لیگ برتری خود برای شیاطین سرخ را در هفته هجدهم فصل ۲۰۱۸ و در جریان پیروزی ۵-۱ مقابل کاردیف سیتی به ثمر رساند. او در آن دیدار که نخستین تجربه اوله گونار سولسشائر روی نیمکت منچستریونایتد بود، در دقایق ۵۷ و ۹۰ موفق به گلزنی شد و در ۲۲ دسامبر ۲۰۱۸ برای آخرین بار، طعم باز کردن دروازه یک رقیب لیگ برتری را چشید.

لینگارد در بازی هفته بعد (۲۶ دسامبر ۲۰۱۸، باکسینگ دی) نیز در جریان پیروزی ۳-۱ یونایتد برابر هادرزفیلد پاس گل سوم تیمش را برای پل پوگبا مهیا کرد اما بعد از آن، لینگارد در ۱۴ دیدار لیگ برتری دیگری که به میدان رفته (۱۲ مسابقه در ادامه فصل ۲۰۱۸ و ۲ مسابقه در آغاز فصل ۲۰۱۹) نتوانسته هیچ گل یا پاس گلی در کارنامه خود ثبت کند. البته لینگارد در بازی هفته بیست و چهارم فصل گذشته مقابل برنلی (۲۹ ژانویه ۲۰۱۹) یک پنالتی برای تیمش گرفت که پوگبا آن را به گل بدل کرد اما این پنالتی گرفتن در آمار اوپتا به عنوان اثرگذاری مستقیم شناخته نمی‌شود.

نکته جالب آن است که لینگارد در ۲۷ بازی لیگ برتری فصل ۲۰۱۸، چهار گل و ۲ پاس گل در کارنامه خود به ثبت رساند که تمامی این اثرگذاری ها در ماه دسامبر ۲۰۱۸ ثبت شده اند و او نه قبل و نه بعد از این ماه میلادی، نتوانسته هیچ گل یا پاس گلی به ثبت برساند. با احتساب تعطیلی ماه های ژوئن و جولای، پوگبا در ۶ ماه میلادی سال ۲۰۱۹ در لیگ برتر انگلیس بازی کرده و آمار حیرت انگیز صفر گل و صفر پاس گل در کارنامه او دیده می‌شود.

آخرین اثرگذاری لینگارد برای منچستریونایتد در تمامی رقابت ها به دیدار دور پنجم جام حذفی فصل ۲۰۱۸ بازمی‌گردد که او توانست در روز ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ و در جریان پیروزی ۳-۱ یونایتد برابر آرسنال در ورزشگاه امارات، گل دوم تیمش را در دقیقه ۳۳ وارد دروازه پیتر چک کند.

افت آمار لینگارد تنها به بازی های منچستریونایتد مربوط نمی‌شود. این بازیکن متولد وارینگتون که در ۲۴ بازی ملی ۴ گل به ثمر رسانده، آخرین گل خود برای سه شیرها را در بازی نوامبر ۲۰۱۸ لیگ ملت های اروپا در برابر کرواسی به ثمر رساند. او بعد از آن در دیدارهای مقدماتی یورو ۲۰۲۰ در ماه مارچ در ترکیب انگلستان حضور نیافت و در بازی های مرحله نهایی لیگ ملت ها در ماه ژوئن، علیرغم ۱۶۵ دقیقه بازی برابر هلند و سوئیس، نتوانست تاثیرگذار باشد.

 

90tv 

۱    
آی اسپورت
2019-08-20 16:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x