فهرست
سیرجان علیه جلالی؛ دایی تشویق شد
سیرجان علیه جلالی؛ دایی تشویق شد

سیرجان علیه جلالی؛ دایی تشویق شد

آی اسپورت - گرچه مجید جلالی پس از ورودش به ورزشگاه امام علی سیرجان به سمت هواداران حاضر در ورزشگاه رفت و سرش را به نشانه تعظیم پائین آورد، اما باخت 2-0 و بازی بی‌کیفیت شاگردان جلالی در گل گهر مقابل سپاهان سبب شد تا علی دایی بازهم در سیرجان تشویق شود.

بازی هنوز به دقیقه 80 نرسیده بود و گل گهر هنوز گل دوم را دریافت نکرده بود و فرصت برای جبران گلزنی داشت، اما تشویق‌های مکرر هواداران سیرجانی نشان از یک چیز داشت؛ حضور علی دایی در راس کادرفنی گل گهر. خواسته‌ای که شدنی نیست زیرا دایی بخاطر مشغله‌هایی که دارد حاضر نیست به غیر از تهران در جای دیگری مربی‌گری کند و همین موضوع سبب شده تا به نوعی آمدن دایی در تیم گل گهر کاملا منتفی شود.

به هر شکل مجید جلالی کار سختی در سیرجان دارد. فرصت 10 روزه به وجود آمده در تعطیلی لیگ زمان مناسبی خواهد بود تا جلالی علاوه بر شناخت کافی از تیم گل گهر سیرجان، بتواند معایب این تیم را نیز ترمیم کند و حداقل گل گهر را تا نیم فصل از قعر جدول نجات دهد تا در نیم فصل دوم و اضافه کردن مهره‌های خوب، بتواند مانع از سقوط گل گهر به لیگ آزادگان شود.

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-10-22 13:08:00
نظر دهید

۱ نظر
حرف حساب
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸، ۱۸:۰۷
جالبه که شعار اندک حامیان علی دایی تو سیرجان رو شنیدید ولی فریادهای ریس مافیا کیه ی هواداران سیرجانی رو بعد از اینکه پنالتی اشکارشون نادیده گرفته شد نشنیدید!! قیمت سکوت این روزها چند دلاره استاد؟ بالاخره کیروش رفته باید شکم زن و بچه تون رو یه جوری سیر کنید دیگه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر