فهرست
پنج بازی که باعث اخراج والورده شد
پنج بازی که باعث اخراج والورده شد

پنج بازی که باعث اخراج والورده شد

آی اسپورت – خروج ارنستو والورده از بارسلونا در صدر خبرهای جهان فوتبال قرار دارد. به گزارش سایت ساکروی، در این میان، ۵ بازی که باعث بروز این جدایی شد مورد بررسی قرار می‌گیرد.

رم ۳-۰ بارسلونا

تیم والورده در حالی در این بازی حضور یافت که در مرحله رفت با نتیجه ۴-۱ پیروز شده بود اما در پایان با ۳ گل از رم شکست خورد و از حضور در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا باز ماند.

لیورپول ۴-۰ بارسلونا

یک سال بعد، بارسا بار دیگر تجربه مشابهی را مشاهده کرد. آنها در حالی که در مرحله رفت با ۳ گل لیورپول را شکست داده بودند در مرحله برگشت ۴ گل دریافت کردند تا بار دیگر دستشان از این جام کوتاه بماند.

بارسلونا ۱-۲  والنسیا

حتی دومین قهرمانی در لالیگا نیز نتوانست شکاکان والورده را ساکت کند و تیم او در فینال کوپادلری مغلوب والنسیا شد. والورده امیدوار بود که با قهرمانی در این جام درد شکست برابر لیورپول کاهش یابد اما بارسا این قهرمانی را نیز از دست داد.

اسپانیول ۲-۲ بارسلونا

اولین نتیجه بارسلونا پس از بازگشت از تعطیلات نیم فصل اینگونه رقم خورد. اسپانیول، تیمی که در انتهای جدول لالیگا قرار دارد و از سال ۲۰۰۹ قادر به شکست بارسلونا نبوده است دربی کاتالان را به تساوی کشاند.

بارسلونا ۲-۳ اتلتیکومادرید

۵ روز پس از بازی دربی، والورده با نتیجه بدتری مواجه شد. غول های کاتالان در حالی که در عربستان با نتیجه ۲-۱پیشتاز بودند در پایان از این تیم مادریدی شکست خورده و از حضور در فینال سوپرکاپ اسپانیا باز ماندند. بارسلونا در ۵ بازی آخر خود تنها یک پیروزی کسب کرده است و این پایان کار والورده در بارسلونا بود. 

 

بانک ورزش 

۱    
آی اسپورت
2020-01-14 10:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر