فهرست
سایپا 2-1 ذوب آهن؛ برد در دقیقه 95!
سایپا 2-1 ذوب آهن؛ برد در دقیقه 95!

سایپا 2-1 ذوب آهن؛ برد در دقیقه 95!

آی اسپورت - سایپا با کسب برد مقابل ذوب آهن به طلسم نبردهای خود خاتمه بخشید.

 

هفته یازدهم لیگ برتر

جمعه: ۹۹/10/26 ؛ ساعت: ۱۵

ورزشگاه: پاس قوامین تهران/ بدون تماشاگر

داور: رضا عادل/ کمک ها: مهدی عالیقدر حمید رضا کنعانی

 

ترکیب سایپا: محمدحسین منادی، فریبرز گرامی، رضا علیاری، مجید علیاری (73-عارف حاجی عیدی)، حسین ماهینی، حسین مالکی (81-امیر علی مالکی)، رضا جعفری (57-محمدرضا سلیمانی)، سید ابوالفضل جلالی، حسین کامیاب (73-مهرداد حیدری)، مهرداد عبدی و محمدصادق بارانی

سرمربی: ابراهیم صادقی

 

ترکیب ذوب آهن: یوسف بهزادی، وحید محمدزاده، سید عبدالله حسینی، مسعود ابراهیم زاده، قاسم حدادی فر، مارکوویچ (65-علی دشتی)، میلاد جهانی، دارکو بیدف، مهرداد قنبری، دانیال مومنی (65-حسین مجلی شنانی) و محمد سلطانی مهر

سرمربی: رحمان رضایی

 

اخطار:

وحید محمدزاده و مهرداد قنبری(94) از ذوب آهن

 

شرح گل‌ها:

سایپا 1-0 ذوب آهن (فریبر گرامی 60): ارسال دقیق حسین ماهینی از روی یک ضربه ایستگاهی از سمت راست را فریبر گرامی با پرشی بلند و ضربه سری غیرقابل مهار وارد دروازه ذوب آهن قرار داد.

سایپا 1-1 ذوب آهن (وحید محمدزاده 89): مدافع ذوب آهن با یک ضربه چیپ از روی نقطه پنالتی دروازه حریف را باز کرد. مدافع ذوب آهن با یک ضربه چیپ از روی نقطه پنالتی دروازه حریف را باز کرد.

سایپا 2- 1 ذوب آهن: ( امیر علی صادقی 95): در حالی که دو تیم آماده شنیدن سوت پایان بازی بودند، امیرعلی صادقی روی پاس بارانی، شوت زمینی سنگینی را روانه دروازه ذوب آهن کرد که این ضربه بعد از واکنش ناقص دروازه بان، وارد دروازه شد.

 

لحظات حساس:

دقیقه 12: حرکت زیبای میلاد جهانی و سانتر او بعد از اینکه با ضربه سر مهاجمان ذوب آهن همراه نشد، از محدود خطر خارج شد.

دقیقه 14: روی ارسال رضا جعفری و دفع ناقص یوسف بهزادی می رفت سایپا را به گل برساند اما مهاجم سایپا با بی دقتی این فرصت را از دست داد.

دقیقه 40: بعد از اینکه شوت بازیکن سایپا را یوسفی مهار کرد، حسین کامیاب در ریباند فرصت باز کردن دروازه را داشت اما موفق به این کار نشد.

دقیقه 41: ضربه علیاری روی ارسال کرنر در حالی که آرام آرام می رفت درون دروازه ذوب آهن قرار بگیرد، روی خط دروازه توسط مدافع حریف مهار شد.

دقیقه 43: شوت دیدنی علیاری از داخل محوطه جریمه در حالی که می رفت به گل اول سایپا تبدیل شود، با عکس العمل دیدنی یوسفی راهی  کرنر شد.

دقیقه 45: حسین کامیاب بعد از ورود به محوطه جریمه ذوب آهن، می توانست دروازه این تیم را باز کند اما شوت پای چپ او فقط قدرت داشت و از دقت کافی برای ورود از خط دروازه برخوردار نبود.

دقیقه 52: شوت دیدنی میلاد جهانی با پای چپ از روی ضربه آزادی که از فاصله حدود 30 متری زده شد، با اختلافی اندک از کنار دروازه سایپا راهی اوت شد.

دقیقه 71: مهار خطرناک منادی، ذوب آهن را در یک موقعیت خوب قرار داد که روی این موقعیت، دارکو می توانست با ضربه سر دروازه را باز کند اما توپ او از بالای دروازه راهی اوت شد.

 

در حاشیه:

* در حالی که در هنگام ورود تیم ها به زمین، گروه داوری جلوتر حضور دارند، در بازی امروز گروه داوری برخلاف عرف معمول، پشت سر بازیکنان وارد زمین شدند.

* میلاد جهانی، وحید محمدزاده، مسعود ابراهیم زاده، محمد سلطانی مهر و قاسم حدادی فر به سمت نیمکت تیم سایپا رفته از ابراهیم صادقی برای ورود به زمین رخصت گرفتند. از تیم سایپا هم حسین ماهینی به سمت نیمکت ذوب آهن رفته و با رحمان رضایی خوش و بش کرد.

     
آی اسپورت
2021-01-15 16:50:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر