فهرست
پیکان ۰-۱ نساجی؛ ششمین باخت پیاپی!
پیکان ۰-۱ نساجی؛ ششمین باخت پیاپی!

پیکان ۰-۱ نساجی؛ ششمین باخت پیاپی!

آی اسپورت - دو تیم پیکان و نساجی در حالی به مصاف هم رفتند که پیکان با شکست در پنج دیدار اخیرش با بحران کامل دست و پنجه نرم می کرد و پیش از آغاز این دیدار نیز مجید جلالی نام شش بازیکن را از لیست این دیدار خط زد. نساجی نیز به میانه های جدول رسیده بود و از خطر سقوط خود را دور می دید. هرچند اختلافش با منطقه سقوط ناچیز بود و نیاز مبرم به کسب سه امتیاز این دیدار داشت. در این دیدار تقابل استاد و شاگرد را شاهد بودیم. جواد نکونام سرمربی نساجی پیش از این در پاس تهران تحت نظر مجید جلالی بازی می کرد.

ترکیب پیکان

وحید شیخ ویسی، حجت حق وردی، سجاد مشکل پور، امیرحسین جدی، ابوالفضل رزاقپور، مگنو باتیستا، محمد خدابنده لو(کوشکی 90)، سامان نریمان جهان(آل کثیر 69)، شاهین ثاقبی(خانزادی 87)، سعید واسعی و محمد قاضی

سرمربی: مجید جلالی

ترکیب نساجی

حامد لک، فرشاد فرجی، مهرداد عبدی، محمد آبشک، علی اصغر عاشوری(احمد نور نعیمی 92)، حمیدرضا دیوسالار(ممشلی 79)، سجاد آشوری، جورجی ولسیانی، احمد عبدالله زاده، امید سینک، شاهین مجیدی

سرمربی: جواد نکونام

اخطار

خدابنده لو(30) از پیکان

دیوسالار(33) عبدی (83) از نساجی

شرح گل

دقیقه 87: ضد حمله سریع نساجی و ارسال توپ از جناح چپ با ضربه سر مجیدی به زیبایی به زاویه مخلف دروازه رفت و دور از دستان شیخ ویسی به تور چسبید.

با این پیروزی، نساجی هم امتیاز با پیکان 16 امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل کمتر در رده نهم و زیر این تیم در جدول قرار بگیرد. شاگردان نساجی با این پیروزی بالاخره خود را از ناحیه سقوط کندند و حالا رتبه خود را تک رقمی می بینند.

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-12-06 17:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ali
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۵۲
پنجمین باخت پیاپی پیکان نه ششمی! گند زدین با این آمارهای کیلویی تون!
احسان تاجی
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۵۵
الان روبرو استقلال که رسیدن شیر میشن و بهتر بازی فصلشون رو انجام میدن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر