فهرست
جلسه بی‌نتیجه؛ تاج راضی به استعفا نشد
جلسه بی‌نتیجه؛ تاج راضی به استعفا نشد

جلسه بی‌نتیجه؛ تاج راضی به استعفا نشد

آی اسپورت - جلسه مشترک میان مهدی تاج، رضا صالحی امیری و مسعود سلطانی فر که درباره مسئله عدم به کارگیری بازنشسته‌های فدراسیون فوتبال برگزار شد بدون یافتن هیچ گونه راه حلی پایان یافت. مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان بعدازظهر امروز (چهارشنبه) در ساختمان کمیته ملی المپیک جلسه‌ای خصوصی با رضا صالحی‌امیری رئیس این کمیته برگزار کرد. ساعتی پس از شروع این جلسه مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال هم در این جلسه حاضر شد.

این جلسه امشب به پایان رسید و قرار شد که جلسه صبح فردا (پنجشنبه) ادامه پیدا کند. جلسه‌ای که مربوط به مسئله عدم به کارگیری بازنشسته‌های در فدراسیون فوتبال است تا راهکاری برای این موضوع پیدا شود. قرار است بعد از جلسه سه جانبه فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک، فردا جلسه‌ای بین صالحی‌امیری و سلطانی‌فر برگزار شود و تصمیم نهایی و موضع رسمی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک پس از این جلسه دو جانبه اعلام شود.

۱ ۴  
آی اسپورت
2018-11-14 23:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
مسعود
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۱۹
تو جمهوری اسلامی همه عاشق خدمت به مردم هستند
۳ ۱
فرید
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۴۳
با این عاشقان خدمت به مردم، کشور با سرعت نور به سمت فروپاشی و نابودی میره. کسانی که حتی لیاقت دربانی هم ندارن. حقوق بازشستگی میگیرن حقوق از بنیاد هم میگیرن حقوق و مزایای رئیس فدراسیون و انواع و اقسام رانت های دیگه. اون امتیازاتی که یه رئیس معمولی در یکی از ادارات دور افتاده کشور داره میتونه بخوره بچاپه حتی روسای جمهوری کشورهایی مثل آلمان و فرانسه هم ندارن. میشه همون قضیه که بی سوادها و نالایق ها رو بزارید در مسند امور و باسوادها رو منزوی و فراری بدید. خدا آخر و عاقبت مردم رو با این قوم غارتگر عاقبت به خیر کنه.
اسمان
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۰۲:۰۴
حقوق بازنشستگیش راقطع کنن.وپس ازاتمام دوران ریاست فدراسیون به دادگاه معرفی کنن.
۲
فرید
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۳۶
قطع حقوق و معرفی به دادگاه کمترین کاری هست که میشه انجام داد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر