فهرست
سوژه روز: پلمپ در مشهد
سوژه روز: پلمپ در مشهد

سوژه روز: پلمپ در مشهد

آی اسپورت – اداره نظارت بر اماکن نیروی انتظامی صبح امروز باشگاه سیاه جامگان را به دلیل نداشتن مجوز کمیسیون ماده ۵ پلمپ کرده است تا کارکنان این باشگاه که قصد ورود به ساختمان باشگاه را داشتند با در بسته باشگاه مواجه شوند. مدیرعامل باشگاه سیاه جامگان با تائید این خبر گفت:« من هم تازه متوجه شدم به همین دلیل در تلاشیم متوجه شویم ماجرا از چه قرار است تا بتوانیم موضوع را برطرف کنیم.»

علی عباسی گفت: «بهتر است دوستان قدری مهربان تر با ما رفتار کنند. این که چند ساعت تا برگزاری بازی حساس مقابل استقلال چنین اتفاقاتی رقم می‌خورد نشان دهنده این است که عده‌ای دوست ندارند سیاه جامگان بدون دردسر به فعالیت خود ادامه دهد.»

اما نکته عجیب اینجاست که کارت های بازیکنان و کادر فنی سیاه جامگان در ساختمان باشگاه است و حالا که نیروی انتظامی ساختمان را پلمپ کرده مدیران باشگاه دسترسی به کارت‌ها ندارند و به گفته سعید فتاحی چنانچه کارت بازی بازیکنان و کادر فنی وجود نداشته باشد امکان برگزاری بازی وجود ندارد.

 

90tv

۳۸ ۴  
آی اسپورت
2017-11-20 12:11:00
نظر دهید

۴ نظر
عه! آقا چرا می خندی?
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۱۸
دوستان استقلالی حالا به کثافت بودن تیمشون مطمئن شدند?
کدام تیم را بدون اگر و اما می برید?
۸ ۱
***
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۴۰
خیلی اتفاقی و خودجوش دروازه بان اول سیاه جامگان قهر کرده خخخخ دروازه بان دوم هم که هیچ نوشته بود با دروازه بان سومش بازی میکنه . اینا دیدن ته جدولیا با داور هم احتمال باختشون زیاده خواستن محکم کاری کنن
رضا
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۱۷
نظر آقا یون به استقلال نزدیکه ظاهرا که این همه رانت نسیبشون میشه
۳
علیرضا
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۵۱
برای فرار از قعر دست به چه کاریی نمیزنن دوستان. خخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر