فهرست
فیروز خواهان جباری/جبران محبت یا نیاز فنی؟
فیروز خواهان جباری/جبران محبت یا نیاز فنی؟

فیروز خواهان جباری/جبران محبت یا نیاز فنی؟

آی اسپورت – در هفته‌های گذشته فیروز کریمی مصاحبه‌های زیادی در باره تعداد زیاد مصدومان تیم گسترش فولاد انجام داده است. او از این مصدومیت‌ها گلایه کرده و حتی تعدادی از مصدومان تیمش مثل آندو تیموریان و میلاد فخرالدینی را به اخراج از تیم تهدید کرده است. اما در همین گیر و دار، کریمی با روزنامه گل مصاحبه و اعلام کرده که مجتبی جباری را می‌خواهد حتی اگر فقط راه برود! این در حالی است که وینفرد شفر با مطالعه پرونده پزشکی جباری قید استفاده از او را زده است.

وضعیت زانوهای جباری خوب نیست و احتمال مصدومیت او در بازی‌ها زیاد است. به همین دلیل استفاده از او واقعا ریسک بزرگی است و مشخص نیست کریمی چرا این قدر روی جذب جباری اصرار دارد. او بازیکنانی را که در تیم گسترش فولاد مصدوم شده‌اند از تیم کنارگذاشته و خواهان جذب بازیکنی شده که در تیم دیگری مصدوم شده است!

البته به نظر می‌رسد ماجرا فقط اعتقاد فیروز کریمی به جباری نیست. جباری را تمام ایران از نظر فنی قبول دارند و شاید اگر مشکلی نداشته باشد تمام تیم‌ها خواهان به خدمت گرفتنش باشند. اما اگر کمی به گذشته برگردیم شاید بتوانیم ریشه این علاقه را پیدا کنیم. جباری مدتی پیش مصاحبه کرد و مدعی شد از میان مربیانی که با آنها کار کرده فقط فیروز کریمی را قبول دارد. احتمالا به همین دلیل کریمی می‌خواهد حق رفاقت و معرفت را به جا بیاورد و به بازیکنی که گفته می‌شود قصد خداحافظی از فوتبال را دارد، اعلام نیاز کند، آن هم فقط برای راه رفتن در زمین!

۵۲ ۲  
آی اسپورت
2017-11-16 14:38:00
نظر دهید

۲ نظر
مهدی
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۲۳
چرا با این بازیکن بزرگ لج میکنید...چقدر قشنگ گفته جناب فیروز کریمی که او در تیم فقط راه هم برود کافیه...ای کاش در استقلال بماند و فقط راه برود جون با راه رفتنش و دادن حتی یک پاس عمقی بهتر است از امثال امید ابراهیمی که فقط پاسهای رو به عقب یا دو سه متری بی فایده میده...
فهید رهبر
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۸:۰۱
شما یا از مسایل فنی فوتبال کلا بی اطلاع هستید یا اینکه از نویسندگان قرمز دوست و شدیداً پرسپولیسی هستید که دنبال پایان پذیرفتن عصر بازیکنی می باشید که در طی ده دوازده سال اخیر هرگاه مقابل تیمتان به میدان رفته ،شکست نخورده و جالب تر اینکه هرگز تیم محبوبتان حتی نتوانسته در حضور این بازیکن از استقلال بصورت موقتی و حتی برای یک ثانیه جلو بیافتد.
جباری با یک پا هم از چند تا محسن مسلمان و حتی بازیکنانی چون فرشید اسماعیلی ،بشارحسن،شجاعیان و ....یک سرو کردن بهتره!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر