فهرست
حرف‌های هیات مدیره چطور به منصوریان می‌رسد؟
حرف‌های هیات مدیره چطور به منصوریان می‌رسد؟

حرف‌های هیات مدیره چطور به منصوریان می‌رسد؟

آی اسپورت - اتفاقات دو هفته گذشته در باشگاه استقلال آنقدر تعیین کننده بوده که حالا و در آستانه نیم فصل مسابقات لیگ برتر بیش از آنکه از تغییر بازیکنان صحبت شود، در خصوص تغییرات مدیریتی بحث می‌شود. مسعود معینی در حالی از هیات مدیره استقلال استعفای شفاهی داده که قبل از جلسه هیات مدیره خیلی‌ها تصور می‌کردند حسن زمانی عضو هیات مدیره است که مخالفان زیادی دارد و احتمال کناره گیری‌اش از استقلال وجود دارد اما در کمال تعجب مسعود معینی بود که به صورت شفاهی استعفا داد. در واقع این اتفاق و اخبار پس از آن جلسه نشان داد که مخالفان علیرضا منصوریان در هیات مدیره تعدادشان کم نیست و نصف تعداد را در بر می‌گیرند. در این شرایط باید گفت وضعیت برای ادامه کار منصوریان خیلی خوب نیست.

پس از جلسه هیات مدیره اگر چه معینی به شدت دلخور به نظر می‌رسید اما استعفا را زمانی مطرح کرد که متوجه شد حرف‌هایش در هیات مدیره را برای منصوریان بازگو کرده‌اند. در واقع معینی تنها نفر فنی هیات مدیره است اما حرف‌های او را به گوش منصوریان رسانده بودند که این مساله معینی را به شدت دلخور کرد تا جایی که برای هیات مدیره پیغام فرستاد که این کارها «کودکستانی» است و درست نیست که حرف‌های درون جلسه برای منصوریان بازگو شود. معینی به‌عنوان فرد فنی تیم گفته بود با این کیفیت بازی نمی‌توانیم به آینده این تیم امیدوار باشیم و البته در مقابل حرف‌های او و حسن زمانی، سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه موضع مخالف گرفته و تاکید داشته که با همین وضعیت موفق خواهند شد.

این برای نخستین بار نیست که حرف‌های اعضای هیات مدیره به سرمربی تیم مخابره می‌شود و پیش از این هم سرمربی استقلال به صورت آنلاین در جریان همه چیز قرار می‌گرفت و این مساله بعضی از اعضای هیات مدیره را دلخور و نگران کرده است و نخستین بازتاب آن استعفای معینی بود که کمتر کسی فکرش را می‌کرد حاضر به رفتن از جمع استقلالی‌ها شود.

 

ایران ورزشی

  ۱  
آی اسپورت
2016-12-19 12:25:00
نظر دهید

۱ نظر
تاج کبیر آسیا
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵، ۱۲:۴۸
مطمئنا منصوریان خیلی متعصب تر و استقلالی تر از امثال اون معینی لنگی و زمانی هستش انشالله که با استعفای اون معینی لنگی موافقت میشه و زمانی هم نیم فصل میره تا استقلال به آرامش بیشتری برسه این ۲ تا آدم تو هیئت مدیره نشستن تا فقط استقلالو وارد حاشیه کنن و هر جفتشون به شدت لنگی هستن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر