فهرست
جیانی دی بیاسی؛ جدیدترین گزینه پرسپولیس
جیانی دی بیاسی؛ جدیدترین گزینه پرسپولیس

جیانی دی بیاسی؛ جدیدترین گزینه پرسپولیس

آی اسپورت - در روزهای اخیر و بعد از جدایی رسمی برانکو از پرسپولیس، نام های فراوانی چه داخلی و چه خارجی برای جانشینی وی مطرح شده است اما عصر امروز باشگاه پرسپولیس رسما اعلام کرد جانشین برانکو خارجی خواهد بود و به همین دلیل در همین ساعات اخیر چند گزینه برای هدایت پرسپولیس در رسانه ها مطرح شده اند. بعد از نام هایی چون کرونوسلاو یورچیچ، الکساندر نوری و ماسیمو کاررا، ساعتی قبل سایت توتو مرکاتو وب مدعی شد باشگاه پرسپولیس با جیانی دی بیاسی نیز وارد مذاکره شده است.

این سرمربی 63 ساله در دوران مربیگری خود هدایت تیم هایی چون ویچنزا، اسپال، برشیا، تورینو و اودینزه در سری آ و همچنین لوانته و آلاوس در فوتبال اسپانیا را بر عهده داشته و آخرین تجربه سرمربیگری وی نیز آلاوس بوده است. وی در عرصه ملی نیز هدایت آلبانی را بر عهده داشت و بعد از جدایی آنتونیو کونته در سال 2016، نام دی بیاسی نیز به عنوان یکی از نامزدهای احتمالی هدایت تیم ملی ایتالیا مطرح شد.

جیانی دی بیاسی در حدود 2 سال است هدایت هیچ تیمی را بر عهده نداشته و حالا نام وی نیز به عنوان یکی از گزینه های پرسپولیس مطرح شده است. به نظر می رسد طی روزهای آتی نام سرمربی پرسپولیس از بین گزینه های پیش رو معرفی خواهد شد و فصل آتی رسما برای این تیم آغاز می شود.

 

ورزش سه

۵ ۳  
آی اسپورت
2019-06-23 08:20:00
نظر دهید

۳ نظر
سرباز
يكشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸، ۰۹:۳۵
قشنگ معلومه یه دلالی که با وزارت هماهنگه ، داره مربی میاره واسه سرخابیا.
وگرنه هیچ منطقی واسه مربی ایتالیایی حداقل واسه پرسپولیس وجود نداره.
حرف حساب
يكشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸، ۰۹:۵۲
دقیقا همینطوره! دلاله خیلی هم عشق ایتالیاست. مربی های بدون مشتری ایتالیا رو با این قیمت بالا قالب میکنه! خاک بر سر نمایندگان مجلس که حالا خفه خون گرفتند!
۱
6
يكشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸، ۱۱:۱۸
حالا چه اصراریه همه برن سراغ مربی ایتالیایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر