فهرست
وریا و خلیل‌زاده؛بازی دو سر باخت استقلال
وریا و خلیل‌زاده؛بازی دو سر باخت استقلال

وریا و خلیل‌زاده؛بازی دو سر باخت استقلال

آی اسپورت - در شرایطی که همه روزهای آرامی را برای استقلال متصور بودند، مصاحبه وریا غفوری علیه عضو هیئت مدیره این باشگاه؛ آبی های تهرانی ها را وارد فاز جدیدی از حاشیه کرد. حاشیه ای که با یک ادعا از سمت وریا مطرح شد. کاپیتان استقلال یک روز مصاحبه کرد و گفت که چک خلیل زاده را برگشت زده است! و همین اظهار نظر جرقه ای بود برای شروع اختلافی بزرگ.

این اتفاق در حالی افتاد که وریا در بخش دیگر از حرف هایش به خلیل زاده لقب دروغگو داد تا آتش را به داخل انبار باروت بیاندازد.فقط چند ساعت زمان کافی بود تا خلیل زاده هم دست به کار شود و در جواب حمله آتشین وریا اتهاماتی که او زده بود را پاسخ بدهد. او مدعی شد وریا پیش از سفر به قطر مدیران تیم را تهدید کرد که اگر طلبش را نگیرد به قطر نخواهد رفت. خبر زودتر از آنچه که خلیل زاده و وریا فکرش را بکنند رسانه ای شد و هر رسانه ورزشی را که نگاه کوتاهی می انداختید نوشته بودند:«حاشیه جدید برای استقلال.»

در حال حاضر مساله اصلی دعوای خلیل زاده و غفوری و آنچه که در یک روی سکه ماجرا دیده می شود بر سر طلبی است که وریا غفوری مدعی شده باید آن را باشگاه پرداخت کند اما  عضو هیات مدیره حرف دیگری می زند.

با این حال این پایان کار نبود.در رقابت پینگ پنگی بین کاپیتان و رییس هیات مدیره این بار نوبت وریا بود که یک بار دیگر سر نیزه را به سمت خلیل زاده نشانه بگیرد و  مدیر اقتصادی استقلال را به دست داشتن در پرونده کارگزار باشگاه متهم کند.وریا حتی از خلیل زاده خواست تا بگذارد استقلال نفس بکشد.اظهار نظری که خوراک خیلی از کانال های طرفداری را فراهم کرد که در بیشتر آنها وریا یکه تاز میدان بود و برنده بزرگ این جنجال.

اما روی دیگر سکه.تکه های پازل وقتی کنار هم چیده می شوند شماتیکی کلی از اختلافات را نمایان می کنند که دورنمایش به سطح بالاتری در باشگاه استقلال می رسد. همین چند روز پیش بود که خبر ورزشی ادعا کرد  غفوری از آنجایی که رابطه خوبی با سعادتمند دارد، وارد اختلافات او و خلیل زاده شده است. خلیل زاده در زمان سرپرستی اش در استقلال عبدالرضا موسوی را وارد بدنه تیم مدیریتی کرد اما با استعفای او،سعادتمند جانشین موسوی شد.سعادتمند در  بدو ورودش به استقلال قرارداد کارگزار قبلی را لغو و با اسپانسر جدیدی قرار داد امضا کرد.به همین علت است که عنوان شده برای پیدا کردن سر نخ اصلی ماجرا باید موضوعی دیگر،محوری دیگر و شخصیتی دیگر را پیگیری کرد چرا که در ماجرای دعوای اسپانسرهای استقلال که خلیل زاده طرف اسپانسر قبلی را گرفت،وریا پشت مدیرعامل درآمد و عنوان کرد که چک‌های اسپانسر قبلی برگشت خورده و اتفاقاً این چک‌ها را در اختیار دارد. در واقع کاپیتان استقلال وارد جنگی مدیریتی شده که احتمالا برنده ای سرفراز نخواهد داشت؛چرا که دود همه این اختلاف ها به چشم استقلال،بازیکنان و البته هواداران خواهد رفت.هوادارانی که سال هاست منتظر یک اتفاق خوب و ویژه در باشگاه هستند اما هر سال فقط وعده"انشاءالله سال آینده" را از مدیران خود می شنوند!

 

خبر آنلاین 

     
آی اسپورت
2020-06-05 13:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر