فهرست
مشکلات استقلال و تماشاگری به نام مدیرعامل
مشکلات استقلال و تماشاگری به نام مدیرعامل

مشکلات استقلال و تماشاگری به نام مدیرعامل

آی اسپورت - به روزهای اخیر استقلال نگاه کنید، آنها ماه‌هاست مشکل زمین تمرین دارند، ماه‌هاست که از این زمین به آن زمین نقل مکان می‌کنند و ییلاق و قشلاق اما همچنان درد بی‌زمینی دارند. ورزشگاه امام رضا را هم که افتتاح کردند ماجرا حل نشد که نشد. استقلال علیرغم هشدار پزشکانش و با وجود ناراحتی شفر پیش از مهم‌ترین دیدار فصل خود در لیگ برتر که هم حیثیتی است و هم امتیازی، روی زمین چمن مصنوعی تمرین می‌کند! در واقع استقلال با وجود آنکه خودش کمپ حجازی را با زمین چمن طبیعی دارد اما از این زمین به آن زمین می‌رود و دنبال زمین تمرین می‌دود بدون اینکه آن را مدیریت کند. مشکل زمین از ابتدای فصل وجود داشته اما هنوز حل نشده، گویا اهتمامی هم برای حل آن وجود ندارد.

مشکل دیگری که در استقلال ریشه دارد اختلاف شدید و کشمکش بین معاون باشگاه و سرمربی برای خرید بازیکن است. همین دیروز شفر به خطیر تاخت که چرا علیه داور موضع گرفته است. این در واقع ادامه اختلاف بین مربی و معاون بود که تماشاچی بزرگی به نام امیرحسین فتحی دارد! کشمکش این دو، ماه‌هاست ادامه دارد، حتی کار به جایی رسید که طرفین اعلام کردند که طرف مقابل نباید باشد. متلک‌ها هم به جای خود. همین دو هفته قبل بود که شفر از پسر امیرحسین فتحی بابت آوردن بازیکنان تشکر کرد و برخی گفتند این متلک شفر بود بابت اینکه یعنی فتحی از خطیر مثل پسرش حمایت می‌کند.

آخرین آنها اما بدترین‌شان هم بود. دعوای شفر با خطیر و اظهار تاسف او به دلیل اعتراض خطیر به انتخاب احتمالی خورشیدی به عنوان داور نوعی ناهماهنگی شدید به نظر می‌رسد و البته می‌توان این را هم پذیرفت که شفر سعی کرد دل داور را در آستانه بازی به دست آورد اما هر چه بود فرقی نمی‌کرد. شفر گفت: «ما داوران خیلی خوبی در ایران داریم، داورانی که در المپیک سوت زده‌اند و ما نمی‌توانیم بر ضد داوری صحبت کنیم، ما به اندازه کافی مشکلات داریم، افراد باید صحبت کردن در مورد داوری را تمام کنند، در ایران داوران خوبی داریم و باید به آنها کمک کنیم و نباید چند روز قبل از دربی یک فرد از مجموعه استقلال بگوید که برای دربی داور خارجی بیاوریم، من نمی‌توانم این موضوع را درک کنم چراکه به اندازه کافی مشکلات داریم و من بابت این موضوع متاسفم.»

اختلاف در همه باشگاه‌ها و خانواده‌ها هست اما اشکال استقلال آنجاست که اختلاف‌ها و مشکلات را می‌بیند اما مثل هواداران و تماشاگران آنها را تماشا می‌کند. در واقع استقلال سیل مشکلاتش را می‌بیند اما با آنها طی طریق می‌کند.

مدال

۷    
آی اسپورت
2019-03-27 16:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر