فهرست
خبر عجیب: ماجدی گزینه مدیریت استقلال
خبر عجیب: ماجدی گزینه مدیریت استقلال

خبر عجیب: ماجدی گزینه مدیریت استقلال

آی‌اسپورت- شنیده ها حاکی از آن است که وزارت ورزش و جوانان با توجه به شرایط این روزهای استقلال به دنبال انتخاب مدیری جوان برای این باشگاه است.  باشگاه استقلال ابن روزها شرایط عجیبی را تجربه می کند. با استعفای علیرضا منصوریان بعد از هفته ها ناکامی، حالا وزارت ورزش روی تغییرات اساسی در هیات مدیره این باشگاه زوم کرده و احتمالا با این شرایط سید رضا افتخاری که در دوران مدیریت اش هیچ دستاوردی نصیب استقلال نشده است و همینطور اعضای هیات مدیره این باشگاه رفتنی هستند.

روز گذشته خبر رسید که وزارت ورزش در میان گزینه های موجود برای حضور در هیات مدیره این باشگاه و انتخاب مدیرعامل، به دنبال افراد واجد شرایط است. در این میان نام میرشاد ماجدی برای مدیرعاملی استقلال مطرح شده است. البته سرپرست سابق تیم استقلال روز گذشته در گفتگو با رسانه ها آن را تکذیب کرد اما وزارت ورزش روی او اصرار دارد و ماجدی از آنها وقت خواسته است. ماجدی که در دولت قبل هم روابط خوبی با وزارت ورزش و جوانان داشت توانست مدتی سرپرست کمیته جوانان شود. او در حال حاضر رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال هم شده و مطمئنا بدش نمی آید مدیرعامل باشگاه استقلال شود. ماجدی که در تیم فوتبال و فوتسال استقلال سابقه بازی دارد، یکی از لژیونرهای فوتسال ایران هم بود. او سالها در تایلند در زمینه فوتسال کار کرد و آنطور که خودش گفته است تشکیلات فوتسال تایلند را راه اندازی کرده است. ماجدی علاوه ویژه ای به مدیریت و کار رسانه دارد و علاوه بر آن کار رسانه ای هم کرده است و مدتی در شبکه خبر، مجری و کارشناس یک برنامه ورزشی صبحگاهی بود! این اواخر و قبل از اینکه او رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال شود، در تیم خونه به خونه بابل کار سرپرستی تیم را انجام می داد. اگر ماجدی مدیرعامل استقلال شود، از ریاست کمیته آموزش فدراسیون فوتبال کناره گیری خواهد کرد.

با این حال شنیده می شود که تاکید وزارت روی گزینه انتخاب مدیرعامل جوان و اصلح برای استقلال است و در این بین نام ماجدی هم مطرح شده و باید دید در نهایت وضعیت نامتعادل و بحران زده باشگاه استقلال به کجا خواهد رسید. هواداران خواهان تغییرات اساسی در هیات مدیره و همینطور انتخاب یک سرمربی جدید هستند.

90tv

۱۲ ۵  
آی اسپورت
2017-09-24 14:08:00
نظر دهید

۵ نظر
استقلالیم با افتخااااااااار
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۱۱
چرا عجیب؟اتفاقا بسیار گزینه ی مناسبیه جوون وباشخصیت وباسواد
علی
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۱
از بین دو تا لات آسمون جل گویا دومی انتخاب شده خخخخخ
میثم
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۵
بهترین گزینه همین ماجديه که هم آدم باسوادي هم باندباز نيست.
مجید
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۰
از شیربرنج که بهتره
محمد
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۴
عالیه. اتفاقا من تو این مدت به این فکر میکردم که جای میرشاد ماجدی توی هیئت مدیره خالیه. امیدوارم دکتر قریب هم قبول کنه و برگرده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر