فهرست
0-0 تراکتور پس از 130روز/ مثبت و منفی
0-0 تراکتور پس از 130روز/ مثبت و منفی

0-0 تراکتور پس از 130روز/ مثبت و منفی

آی‌اسپورت- زور تراکتورسازی به ماشین‌سازی قعرنشین نرسید و نتوانست سه امتیاز دربی تبریز را به دست آورد تا کار این تیم برای رسیدن به صدر جدول سخت‌تر از قبل شود. نکته منفی تک امتیاز تراکتور، ناکارآمدی خط حمله این تیم بود. آخرین تیمی که در تبریز توانسته بود دروازه‌اش را برابر تراکتور بسته نگه دارد، پرسپولیس بود که هفته پنجم بازی‌ها توانست در بازی خارج از خانه با نتیجه 0-0 یک امتیاز از تراکتورسازان بگیرد. بعد از آن شاگردان قلعه‌نویی در همه بازی‌های خانگی موفق به زدن گل شده بودند. حالا بعد از 130 روز، خط دفاع ماشین‌سازی هم توانست زهر خط حمله قرمزپوشان تبریز را بگیرد تا امتیاز بازی را بین دو تیم تقسیم شود.

نکته مثبت این تساوی بدون گل هم، کلین‌شیت تراکتورسازی بود. بعد از پنج بازی، بالاخره قرمزهای تبریز موفق شدند در خانه دروازه‌شان را بسته نگه دارند. در پنج بازی قبلی در تبریز، تراکتورسازی 8 گل دریافت کرده بود. آماری که برای این تیم مدعی قهرمانی نشان دهنده ضعف دفاعی مفرط است. با وجود این که امروز تراکتورسازان گلی به ثمر نرساندند، اما کلین‌شیت در بازی خانگی می‌تواند برای آن‌ها امیدوار کننده باشد. آن هم بعد از مدت‌ها. آخرین بار تراکتور در روزهای آخر تابستان برابر سیاهجامگان موفق شده بود دروازه‌اش را در خانه بسته نگه دارد. تراکتور بیرون از خانه نتایج فوق‌العاده‌ای گرفته و بیشتر امتیازات را در بازی‌های خانگی و روی ضعف مدافعانش از دست داده است.

۱ ۶  
آی اسپورت
2017-01-27 21:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
علیرضا
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۰
این هوادارای تراکتورسازی فازشون چی هست؟
یه پنالتی مشکوک گرفتن دقیقه 80، زدن بیرون!
بعد می گن مافیا!!
خخخخخخخخخخخخخ
منتقد
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۵۳
مافیا چهار هفته است تیمش افتضاح بازی میکنه میخواد حواس ها رو پرت کنه از سمت ضعف فنیش و حواس ها رو ببره سمت داورا
۸
منتقد
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۵۳
مافیا چهار هفته است تیمش افتضاح بازی میکنه میخواد حواس ها رو پرت کنه از سمت ضعف فنیش و حواس ها رو ببره سمت داورا
۵
تراختور تیمی که تاچندسال پیش لیگ یک بود
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۴۰
مافیا یعنی تو دو تا بازی سه تا پنالتی برای پرسپولیس نگیرن،مافیا یعنی دقیقه ۸۰ یه پنالتی ناحق به نفع تراکتور بگیرن،مافیا یعنی بازیکنشون مثل صادقیان داور و هول میده ولی مطمئن باشید نهایتا یه جلسه محرومش میکنن و دو میلیون جریمه!جالبه که هوادارای تراکتور همیشه فکر میکنن همه دارن برعلیهشون توطئه میکنن که این طرز فکر دو تا دلیل روانشناسانه داره،یکی اینکه خیلی خودبزرگ بین هستن و دلیل دیگش اینه که بهشون بیش از حد توجه شده
سبحان
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۲۹
اینکه هواداران تراکتور بزرگند حتی خود شما هم شک ندارید قطعا تماشاگران فهیم آذربایجان همه جیز را رصد می کنند واقعیت این است که ما در کشور همیشه مشکل مدیریتی داشتیم آنهم از ضعف مدیریت مرکز و عوامل موجود در تهران به این خاطر همیشه 50 سال از مسائل روز دنیا عقب هستیم تا زمانیکه افرادی مثل تاج عابدینی و..... قبیله ای فکر می کنند و کودکانه و بچه گانه به طرفداری صرف از یک تیم می نمایند آش همان است و کاسه همان و انتظار پیشرفت از این فوتبال نبایستی داشت این فوتبال برای این است که ما را شاداب کند نه اینکه جمعیت 30 میلیونی آذری را نسبت به نظام بد بین کند
۱
تراختور یاردیمی
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۴۳
اینکه تراکتور زورش به ماشین نرسید درست؛ اینکه تراکتور مشکل فنی دارد و در نیم فصل دوم سرحال بازی نمیکند درست. ولی کجای دنیا بدون هیچگونه خطای موجهی کاپیتان یک تیم رو که وزنه ای برای اون تیم هست قبل از فینال حساس لیگ محروم میکنند؟ و ای کاش فقط کیانی محروم میشد! داور مسابقه به قول فردوسی پور خودجوش تمامی دوکارته های ما رو مثل مهدی شریفی و خالد شفیعی با کارت زرد مواجه ساخت تا بازی بعدی  نباشند! چرا سایر بازیکنان تراکتور خودجوش کارت نگرفتند؟!
کجای دنیا خطاهای 70 به 30 رو در کل یک بازی به ضرر اون تیم میگیرند و خطای دروازه بان هم درموقع پنالتی نیز همچنین! چرا بازیهای تراکتور به طور خودجوش و ناخواسته همیشه باید قبل از بازیهای پرسپولیس انجام بشه؟!
چرا باید فردی مانند عابدینی که سمتی در فدراسیون دارد علنا عنوان کند که پرسپولیس بی بهانه و بابهانه قهرمان لیگ خواهد بود، آیا نباید هر مسئولی که سمتی در جایی دارد کاملا بی طرف و منصف باشد و مواظب تمامی اعمال و حرکات خودش باشد که مردم در عصر ارتباطات با زره بین تمامی این مسائل را رصد میکنند!
و البته هزاران چراهای دیگر، که همه اینها بطور خودجوش باعث میشود مردم شریف تبریز و آذربایجان ذهنشان به سمت تبانی و مافیابازی عده ای معلوم الحال سوق پیدا کند.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر