فهرست
پنج بازیکنی که زیدان برای رئال می‌خواهد
پنج بازیکنی که زیدان برای رئال می‌خواهد

پنج بازیکنی که زیدان برای رئال می‌خواهد

آی اسپورت - روز گذشته زیدان پس از حرف و حدیث های بسیار به رئال برگشت تا دوره دوم مربیگری اش در این تیم را شروع کند. در اولین قدم، زیزو باید رئال را در ۱۱ بازی باقیمانده در لالیگا به سلامت هدایت کرده و سهمیه لیگ قهرمانان را قطعی کند و از فصل بعد پروژه ای جدید را استارت بزند. به ادعای ال چیرینگیتو، زیزو در مذاکرات بازگشتش، از فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه تقاضای جذب 5 بازیکن را کرده است.

گزینه شماره یک او ادن هازارد است و گفته می شود که او با رئال پیش قرارداد هم امضا کرده است. هرچند چلسی فعلا از خرید بازیکن در دو پنجره پیش رو محروم شده ولی با پیوستن پولیشیچ به این باشگاه در زمستان، به نظر مشکلی برای واگذاری هازارد به رئال نخواهد داشت. کیلیان امباپه، ستاره پی اس جی دیگر بازیکنی است که زیدان تقاضای جذب او را داده است. انتقالی که به نظر دشوار می رسد به خصوص پس از مصاحبه اخیر امباپه که گفت فصل بعد هم در پاریس خواهد ماند ولی شاید با زیزو اوضاع متفاوت شود.

1
1

لوکاس هرناندز، مدافع اتلتیکو که گفته می شود با بایرن تمام کرده، دیگر بازیکن موجود در لیست خرید زیدان است. سادیو مانه، ستاره لیوروپول و پل پوگبا، هافبک سرشناس فرانسوی منچستریونایتد نیز دو بازیکن دیگر مورد علاقه زیدان هستند. نکته جالب اما عدم علاقه زیدان به نیمار است. با وجود اینکه پرز بارها برای جذب نیمار تلاش کرده؛ ولی ستاره برزیلی با درخواست مستقیم زیدان از فهرست خرید کهکشانی ها خارج شده است.

همچنین ادر میلیتائو، مدافع برزیلی پورتو اولین بازیکنی است که تابستان به جمع رئالی ها ملحق خواهد شد و زیدان این بازیکن آینده دار را از فصل بعد در اختیار خواهد داشت. مذاکرات با میلیتائو پیش از بازگشت زیدان، به نتیجه نهایی رسیده بود.

ورزش 3

۶    
آی اسپورت
2019-03-12 19:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر