فهرست
امیری و مسلمان، جواهر‌های پرسپولیسِ
امیری و مسلمان، جواهر‌های پرسپولیسِ

امیری و مسلمان، جواهر‌های پرسپولیسِ

آی اسپورت - محسن مسلمان و وحید امیری 2 مهره کلیدی برانکو در بازی روز گذشته بودند. مسلمان پاس گل اول را برای طارمی ارسال کرد که در نهایت با ضربه کمال کامیابی‌نیا دروازه سیاه جامگان باز شد. مسلمان روی گل سوم که توسط طارمی به ثمر رسید هم تأثیر مستقیم داشت.

مسلمان هافبک طراح پرسپولیس محسوب می‌شود که بیشتر توپ‌ها در میانه میدان به او می‌رسد. این بازیکن چپ‌پا وظیفه انتقال توپ از خط دفاع به حمله را بر عهده دارد و بیشتر موقعیت‌های ایجاد شده برای طارمی از او آغاز می‌شود. مسلمان همراه با فرشاد احمدزاده و وحید امیری، دو چپ‌پای دیگر تیمِ برانکو، مثلث خطرناکی را تشکیل داده‌اند که با پاس‌کاری‌های متوالی باعث شده‌اند پرسپولیس آمار خوبی را در ایجاد موقعیت گلزنی ثبت کند.

وحید امیری، دیگر ستاره پرسپولیس علاوه بر موقعیت‌های زیادی که برای مهدی طارمی ایجاد کرد، در دیدار مقابل سیاه‌جامگان پاس گل دوم را برای رامین رضاییان ارسال کرد تا نقش پررنگی در پیروزی پرگل سرخپوشان داشته باشد. البته اگر امیری خوش‌شانس بود می‌توانست نام خود را در فهرست گلزنان بازی هم ثبت کند اما دروازه‌بان سیاه‌جامگان مانع از گلزنی او شد.

مسلمان و امیری به نوعی کلیدی‌ترین مهره‌های پرسپولیس در نیم‌فصل اول بودند و در بازی‌های زیادی موفق شدند عصای دست برانکو ایوانکوویچ باشند.

 

خبرگزاری میزان

۲    
آی اسپورت
2016-12-24 09:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر