فهرست
تابش: بله! ما کاملا آماده بازی بودیم
تابش: بله! ما کاملا آماده بازی بودیم

تابش: بله! ما کاملا آماده بازی بودیم

آی اسپورت - مسعود تابش، مدیرعامل سپاهان در واکنش به دلیل مارجراهای ایجاد شده و لغو بازی گفت: ما تلاش زیادی کردیم که با توجه به حساسیت بازی به تعویق بیفتد. از مقامات کشوری و استانداری و ... تلاش زیادی شد تا بازی به تعویق بیفتد. بحث ملی و منافع ملی عنوان شد که اگر بدون تماشاگر انجام نشود  اما ما خواستار تعویق بازی بودیم. گفتند که بحث منافع ملی است و اینکه شاید تیم ملی نیز نتواند بازی های پیش رو را میزبانی کند. عربستان هم دنبال سواستفاده است و اخبار را می خواند و ما به ناچار گفتیم به خاطر منافع ملی و سلامتی مردم قبول کردیم.

او ادامه داد: ما اما به خاطر ازدحام زیاد معطل شدیم. اینکه آنها می گویند تدارکات نبود و... نیازی نیست. ما بارها گفتیم که آماده حضور در زمین هستیم و ناظر گفت مشکلی نیست. ما به ناظر گفتیم داور بیاید سوت بزند و ما بازی می کنیم!

وی در توضیح اینکه چرا سپاهان در زمین حاضر نشده گفت: ما آماده بودیم و به ناظر اطلاع دادیم. اینکه روی نیمکت تدارکات نیامد و ... نیست. دقیقا یادم است که در فینال جام حذفی چهار ساعت به تاخیر افتاد دقیقا بانی آن هواداران پرسپولیس بودند که کل استادیوم را اشغال کرده بودند. الان هم فدراسیون هم اعلام کردند که زمان بدهید. ما به خاطر ازدحام با تاخیر در استادیوم حاضر شدند. بازیکنان ما در راهرو گرم کردند. کاملا آماده بودیم تا بیایند سوت بزنند و شروع کنیم. ما آماده بودیم تا در تمام بازی ها برویم زمین. این بحث ها که می گویند سپاهان نمی خواست بازی کند کذب است و به ناظر اعلام کردیم. همین الان هم برگردند و بیاییم بازی کنیم!

۳ ۳  
آی اسپورت
2020-02-23 17:45:00
نظر دهید

۳ نظر
AshKanRed
يكشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸، ۱۹:۲۱
آقای وقیح فردا می گه از کجا معلوم که اینایی که نکذاشتن سپاهان از هتل بیرون بیاد طرفدارای پرسپولس نبودن !!!!
۱
ع ع ب
يكشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸، ۲۰:۳۲
سگ دروغگو رو .... آقای تابش !
۲
فقط پرسپولیس
يكشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸، ۲۲:۱۲
واقعا فکر کردن با این خزعبلات میتونن جورو به نفع خودشون کنن اون فینال اشکال از بلیت فروشی سازمان بود وهردوتیم توی زمین بودن ولی تیم شما اصلا کجا بود که الان داری چرت میگی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر