فهرست
تراکتور و خارجی‌هایش؛ استوکس هم رفتنی شد
تراکتور و خارجی‌هایش؛ استوکس هم رفتنی شد

تراکتور و خارجی‌هایش؛ استوکس هم رفتنی شد

آی اسپورت - باشگاه تراکتورسازی این روزها درگیر فعالیت‌هایش در نقل و انتقالات است و تمریناتش را هم چند روزی می‌شود که شروع کرده است ولی در این میان هنوز تکلیف چند بازیکن مشخص نیست که یکی از آنها آنتونی استوکس ایرلندی است.

استوکس تا این لحظه به ایران برنگشته و البته هنوز در تعطیلات است و موعد بازگشتش با تاخیر مواجه نشده ولی از گوشه و کنار خبر می‌رسد او قصد بازگشت نداشته و باشگاه هم اصرار زیادی به حفظ او ندارد.

استوکس درگیر مسائل و مشکلات شخصی و خانوادگی است و به همین دلیل نیم فصل هم با تاخیر 3 ماهه به تمرینات تیم بازگشت و دیگر هم تمرکز کافی در زمین نداشت و نتوانست کیفیت سابق را برای سرخپوشان تبریز ارائه دهد و خودش هم از حضور در تبریز ناراضی به نظر می‌رسید.

استوکس با تراکتورسازی قرارداد دارد و باشگاه تصمیم نهایی در مورد وضعیت او را بر عهده دنیزلی گذاشته ولی با توجه به تاکید سرمربی ترک تبار به نظم و انضباط تیمی احتمال ادامه همکاری ضعیف است.

باید دید در نهایت تراکتورسازی به جدایی استوکس رضایت داده و به فکر جذب یک مهاجم نوک دیگر خواهد بود یا بازهم به واسطه قرارداد او را به تبریز باز می‌گرداند. استوکس که دارای پرونده حقوقی در ایرلند می‌باشد باید دید چه آینده‌ای در تراکتورسازی خواهد داشت.

 

ایلنا

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-06-22 13:56:00
نظر دهید

۱ نظر
حسین
شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸، ۲۰:۳۷
چرا اینهمه از استوکس میترسین؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر