فهرست
دلخوری منصوریان از حسینی؛ از من نامی نیاورد
دلخوری منصوریان از حسینی؛ از من نامی نیاورد

دلخوری منصوریان از حسینی؛ از من نامی نیاورد

آی اسپورت - حرف‌هایی که حسینی دو هفته پیش در برنامه نود به زبان آورد هنوز سوژه محافل استقلالی است و درباره او صحبت می‌شود. یکی از دلایلی که موجب شده همچنان به این موضوع پرداخته شود نیمکت نشینی این دروازه‌بان هم هست. شاید اگرحسینی به بازی در ترکیب اصلی استقلال ادامه می‌داد دیگر صحبتی درباره او نمی‌شنیدیم اما حسینی به مرد اول حاشیه‌های استقلال بدل شده و همچنان درباره‌اش اظهارنظر می‌شود. تازه‌ترین صحبت‌هایی که علیه این دروازه‌بان مطرح شده از زبان علیرضا منصوریان بیرون آمده و این مربی که هفته هفتم از استقلال جدا شد به شدت از نوع گفتار دروازه‌بان استقلال گله کرده است. این طور که می‌شنویم منصوریان هم از حسینی انتظار داشته در آن برنامه یادی از او کند و این نکته را یادآور شود که منصوریان برای نخستین بار به او در ترکیب اصلی استقلال بازی داد اما حسینی از به زبان آوردن نام منصوریان خودداری کرد.

البته دروازه‌بان جوان و بی تجربه استقلال آن شب نه فقط منصوریان بلکه هم تیمی‌هایش را هم از یاد برده بود و در مواجهه با بازیکنانی که هر روز با آنها تمرین می‌کند نیز بسیار بی‌اهمیت بود و در موفقیت‌هایی که به دست آورده نامی از دیگر بازیکنان نبرد. به هرحال اشاره به ناراحتی منصوریان پس از چند هفته ضروری بود تا اولا دروازه‌بان استقلال بداند که اگر دوباره به برنامه‌ای دعوت شد چگونه باید حرف بزند و در ثانی مسوولان باشگاه استقلال هم باید حواس شان به بازیکنان جوان و کم تجربه باشد و مربیانی را در کنار این دروازه‌بان‌ها قرار دهند که تجربیات کافی داشته باشند. اکنون اشکان نامداری مربی دروازه‌بان‌های استقلال است که هرگز تجربه کافی برای کار در این حوزه مهم را ندارد. پیش‌ترها مربیانی همچون بابازاده و ترابپور که پختگی بیشتری داشتند با دروازه‌بان‌های استقلال کار می‌کردند اما اکنون امور دروازه‌بانی دست کسی است که نه تجربه‌ای دارد و نه جایگاهی.

۳ ۱  
آی اسپورت
2018-01-24 12:55:00
نظر دهید

۱ نظر
منبع؟؟؟
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۱۹
بیخیال بابا نباف! منبع شایعات تون کجاست اخه.. بخار دل؟؟
در ضمن حسینی تو برنامه زاویه بسته که کلیپش توی یوتیوپ هست رسما گفت که اصلا اومدن و ردیف کردن کارش در استقلال عاملش منصوریان بوده وکلی هم روش صحبت کرد همه اس اسی ها می دونن داستانو نه شایعه سازای لنگی!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر