فهرست
«حیا کن رها کنِ» روز؛ این بار علیه فتحی
«حیا کن رها کنِ» روز؛ این بار علیه فتحی

«حیا کن رها کنِ» روز؛ این بار علیه فتحی

آی اسپورت - در حالی که تیم فوتبال استقلال با سرمربی جدید خود در اردوی ترکیه به سر می‌برد، تعدادی از طرفداران این تیم با تجمع مقابل ساختمان باشگاه، برای چندمین بار طی هفته‌های اخیر علیه امیرحسین فتحی شعار سر دادند. آن‌ها خواستار استعفای فوری فتحی شدند و با شعار «فتحی حیا کن، استقلال رو رها کن» از او خواستند هر چه زودتر باشگاه را ترک کرده و صندلی مدیرعاملی را تحویل بدهد.

این طور به نظر می‌رسد که انتشار خبر جدایی آیاندا پاتوسی باعث افزایش عصبانیت هواداران شده تا آن‌ها با ایجاد تجمع جدید مقابل دفتر باشگاه، فتحی را مقصر این اتفاق بدانند. البته شعار‌ها علیه فتحی تازگی ندارد و طی ماه‌های گذشته، چند بار شاهد چنین تجمعاتی مقابل دفتر باشگاه استقلال و وزارت ورزش بودیم. هواداران استقلال که دل خوشی از مدل مدیریتی فتحی ندارند، بار‌ها از او خواستند که استعفا بدهد. در این میان، تشویق علی فتح الله زاده به عنوان مدیر محبوب استقلالی‌ها نیز در نوع خود جالب توجه بود.

 

 

۵ ۲  
آی اسپورت
2019-07-13 15:10:00
نظر دهید

۲ نظر
...
شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸، ۱۷:۰۳
این کیسه کشای سنگ پا رو ببیند که مدتهاست کل مملکت بسیج شدن امتیاز ازشون کسر نشه و هرچی بازیکن هم خواستن گرفتن باز اومدن هوچی گری. البته دست خودشون نیست عادت شون شده . الان یه کیسه کش میاد میگه بازیکن های زیادی از کیسه جدا شدن که باید گفت به غیراز رحمتی و منتظری که با فحش و ناسزا رفتن بقیه شون چونی انداخت بیرون
مروت جعفرپور
شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸، ۱۸:۰۲
پرروتر و سرتق تر از کیسه تو عمرم ندیدم
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر