فهرست
گلر مورد نظر بشیکتاش؛ بیرانوند نیست
گلر مورد نظر بشیکتاش؛ بیرانوند نیست

گلر مورد نظر بشیکتاش؛ بیرانوند نیست

آی اسپورت – بعد از جدایی فابری گلر بشیکتاش، مدیران باشگاه بشیکتاش با دروازه‌بان‌های مختلفی مذاکره کردند. از داوید اوسپینا که در ترکیب آرسنال حضور داشت تا مینیوله، دروازه‌بان بلژیکی لیورپول. این وسط رسانه‌های ایرانی نیز از علاقه بشیکتاش به جذب بیرانوند، گزارش‌های مختلفی منتشر کردند اما هیچ‌گاه این پیشنهاد جنبه رسمی به خود نگرفت و فقط در حد حرف و حدیث بود.

بیرانوند البته با همین حربه، باشگاه و برانکو ایوانکوویچ را تحت فشار قرار داد و به دروازه پرسپولیس برگشت اما همه می‌دانیم که اگر باشگاهی پرافتخار به بزرگی و قدمت بشیکتاش برای جذب بیرانوند پا پیش می‌گذاشت، او هرگز نمی‌ماند و به حضورش در پرسپولیس ادامه نمی‌داد. یا حداقل پای خود را برای جدایی در یک کفش می‌کرد و تلاش خود را برای حضور در ترکیه انجام می‌داد.

مصاحبه سنول گونش را به یاد می‌آوریم. وقتی که گفت: "از میان بازیکنان ایرانی، مهاجم المپیاکوس را می‌خواهیم و برای جذب او تلاش می‌کنیم اما نظری روی جذب علیرضا بیرانوند نداریم. این دروازه‌بان به هیچ وجه در فهرست خرید ما قرار ندارد."

بشیکتاش در حال حاضر سه دروازه‌بان در اختیار دارد که هیچ یک از آنها نتوانسته‌اند خواسته‌های سنول گونش را بر‌آورده کنند. فعلا تولگا زنگین دروازه‌بان ثابت است و دو بازی برای بشیکتاش در فصل جدید انجام داده. این دروازه‌بان 34 ساله که ششمین فصل حضورش در بشیکتاش را سپری می‌کند، 7 بازی ملی در کارنامه دارد و در دو بازی ابتدایی نیز دو گل مقابل آخیساراسپور و ارزروم‌اسپور دریافت کرده است.

یوتکو یوواتوران 20 ساله و داستان اوغلو 17 ساله، دروازه‌بان‌های دوم و سوم بشیکتاش هستند که البته تجربه اندک آنها باعث شده تا گونش همچنان در بازار به دنبال جذب دروازه‌بان جدیدی باشد. دروازه‌بانی که نامش علیرضا بیرانوند نیست. بلکه سرمربی پرافتخار و مشهور بشیکتاش، روی حضور لوریس کاریوس آلمانی نظر مثبت دارد و می‌خواهد او را از چنگ لیورپول دربیاورد.

 

ایران ورزشی

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-08-21 11:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
امیرعباس
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۱۰
بیرو دیگه به این پیشنهاد قلابی احتیاجی نداره یه روز رفت دفتر برانکو و بهش گفت یا منو بذار تو ترکیب یا میرم بشیکتاش برانکو هم در اوج شهامت بهش گفت چشم!!
۱
محمد
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۳۸
از اول هم نمی خواستنش . اینها حربه ای بود برای بستن قرارداد 17 میلیاردی با پرسپولیس که به هدفش رسید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر