فهرست
خطر بزرگ در کمین استقلال
خطر بزرگ در کمین استقلال

خطر بزرگ در کمین استقلال

آی‌اسپورت- هر چند باشگاه استقلال به بهانه جدایی رضایی با صدور بیانیه ای تلاش کرد این بازیکن را در خروج از استقلال مقصر جلوه دهد، اما مشخص است تعلل در تمدید قرارداد با این بازیکن عامل اصلی حضور رضایی در بلژیک بوده.

استقلال مدت ها فرصت داشت قرارداد کاوه را تمدید کند اما هر روز یک مسئله مطرح شد تا اینکه در نهایت کار به جدایی این بازیکن رسید. اما این خطر از سوی بازیکنان دیگری هم استقلال را تهدید می کند. قرارداد تعداد زیادی از بازیکنان کلیدی استقلال هنوز تمدید نشده است و ممکن است این بازیکنان در روزهای آینده مسئولان استقلال را با غافلگیری مواجه کنند. هنوز قرارداد نفراتی همچون امید ابراهیمی، امید نورافکن، جابر انصاری، بهنام برزای، رابسون، پادوانی، ورویا غفوری، سیدمجید حسینی و یعقوب کریمی تمدید نشده است. تنها خبری که باشگاه استقلال درباره این بازیکنان می دهد مذاکره با این نفرات است. کاری که مدت هاست این باشگاه انجام می دهد بدون اینکه توافقی صورت بگیرد.

بی تردید حضور رضایی در شارلوا به برخی بازیکنان دیگر این تیم این فرصت را می دهد که در صورت تمایل به حضور در باشگاهی دیگر استقلال را ترک کنند. بیش از هر زمانی خطری بزرگ در کمین استقلال است. بازیکنان جوانی چون مجید حسینی و بهنام برزای با پیشنهادهای خارجی و داخلی روبرو هستند و هیچ بعید نیست مانند کاوه رضایی تصمیم به جدایی بگیرند. استقلال تنها زمانی می تواند با خیال راحت درباره این بازیکنان صحبت کند که موفق شود قراردادشان را تمدید  کند. پیش از این اتفاق همه چیز به ضرر آنها خواهد بود.

۸ ۳  
آی اسپورت
2017-06-16 18:20:00
نظر دهید
۳ نظر
FC TAJ
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۲۶
نورافکن ک تمدید کرد...رابسون امید مجید حسینی فقط مهم ان
۸ ۲
اجمل
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۴۱
این تیم با این بازیکنان بازھم قھرمان نمی شود بجز مھاجم چی گرفتیم کہ دلخوش باشیم
رقیب ما بجز سروش ھمہ موندند ومنشا را ھم گرفتند وامسال از پارسال قوی تر شدند
مامدافعان خوبی نداریم
اس اس را دوست داریم ولی منصوریان در حد نیمکت سرمربی اس اس نیست مربی خوب در بازیای بزرگ مانند العین باید خودشو نشون دھندنہ در برابر تیم ھای کوچک
کاشکی دربی رو می باختیم ومنصوریان میرفت
باید بہ رقیب خود احترام بذاریم ومنطقی بباشیم کہ اونھا بھتر از مایارگیری کردند وتیمشون قدرتمند بود والان ھم قدرتمندتر شدہ با خریدای جدید
علی سینز
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۳۹
اجمل من از هرکی 6 تا بخورم. امسال شما رو 5 بار جر میدم نه بیشتر نه کمتر اصرار نکنین.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر