فهرست
حذف عجیب؛ رئال مادرید ۱-۲ لگانس؛ فاجعه!
حذف عجیب؛ رئال مادرید ۱-۲ لگانس؛ فاجعه!

حذف عجیب؛ رئال مادرید ۱-۲ لگانس؛ فاجعه!

آی اسپورت- رئال مادرید در خانه خود ۱-۲ مغلوب لگانس شد تا وداعی تلخ با کوپا دل ری داشته باشد. رئال مادرید در شبی که نمایش ضعیفی از خود ارائه داد، ۱-۲ مغلوب لگانس شد تا با خداحافظی از کوپا دل ری، عملا دیگر شانسی برای کسب قهرمانی داخلی در فصل جاری نداشته باشد. بازی با برتری لگانس آغاز شد و این تیم در دقیقه ۵ صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که شوت دیدنی کلودیو به دیرک دروازه رئال مادرید برخورد کرد. در دقیقه ۲۶ اولین ضربه رئال مادرید در خانه به سمت دروازه لگانس زده شد اما شوت ایسکو با اختلاف به بیرون رفت. اما در دقیقه ۳۱ لگانس مزد برتری خود را گرفت و روی اشتباه مرگبار اشرف حکیمی و ضربه فوق العاده اراسو از پشت محوطه به گل اول این دیدار رسید. با دریافت گل، رئال مادرید حملات خود را آغاز و در دقیقه ۳۷ می‌توانست به گل برسد اما ضربه سر بنزما روی ارسال ایسکو با اختلاف کمی به بیرون رفت. در اواخر نیمه اول، ضربه آکروباتیک کلودیو با فاصله کمی به بیرون رفت تا ۴۵ دقیقه اول با برتری ۰-۱ لگانس به پایان برسد. با شروع نیمه دوم کهکشانی‌ها در همان ابتدا به گل رسیدند. روی پاس عمقی وازکز، بنزما با دروازه‌بان لگانس تک به تک شد و با یک ضربه چیپ دقیق کار را به تساوی کشاند. در دقیقه ۵۱ لگانس خیلی سریع می‌توانست به گل رئال مادرید واکنش نشان دهد اما سیوواس فرصتی فوق العاده را در مقابل دروازه از دست داد.

 اما در دقیقه ۵۵ لگانس به گل رسید. روی ارسال اراسو، گابریل موفق شد با یک ضربه سر محکم دروازه کاسیا را باز کرده و لگانس را از حریف نامدار پیش اندازد. در ادامه و علی‌رغم مالکیت رئال مادرید بر توپ و میدان، این تیم در خلق موقعیت عاجز بود و ارسال‌های بی‌هدف و بی‌نتیجه این تیم هیچ کدام به نتیجه نرسید. در دقیقه ۸۰ بنزما بهترین فرصت را برای زدن گل تساوی داشت اما ضربه او از درون محوطه با عکس‌العمل دیدنی دروازه‌بان لگانس همراه بود. یک دقیقه بعد و روی ارسال وازکز، مایورال صاحب بختی مناسب شد اما ضربه سر او با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه ۸۵ این سرخیو راموس بود که تا آستانه گلزنی پیش رفت اما ضربه سر محکم او به زیبایی توسط چامپانه مهار شد و در نهایت رئال مادرید با شکست ۱-۲، با کوپا دل ری خداحافظی کرد.

ورزش سه

۵ ۵  
آی اسپورت
2018-01-25 01:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
رضا
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۰۲:۰۶
زیدان واقعا کودنه مثلا میخواست لیگ و فدای جام حذفی نکنه لیگ و که خیلی وقته از دست داده جام حذفی هم حذف شد .کی باورش میشه یکی مثل اشرف حکیمی یا واسکز کواچیچ تو رئال بازی می کنن .
alireza
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۰۲:۴۶
الان دیگه به این نتیجه رسیدم که زیدان باید بره. اشتباهات عجیبش بیچارمون کرد دیگه بسه واقعا این چه وضعیه باید بره تا الان فک میکردم مشکلی نیست ولی الان دیگه تمومه باید زیدان بره .اون از بازی با بارسا که با اشتباه تاکتیکی باعث باخت رئال شد و این از اینجا دیگه خداحافظ اسطوره.ولی بازم دوسش داریم همه ی رعالی ها
۷ ۱
محمدصادق
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۰۴:۲۱
علیرضا خان...بشین پای درست....هرجا کامنت بدی میام تذکر میدم...بابا کنکور داریما!!!
۵
محسن
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۰۷:۲۷
پایانی برای زیدان،پایانی،برای مادریدی ها.
۴
**
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۴۴
اینم از زیدان.یادم اومد کسانی که به کیروش تو رئال گیر میدادن.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر