فهرست
ورزشگاه محبوب سردار؛ منتظر گل چهارم
ورزشگاه محبوب سردار؛ منتظر گل چهارم

ورزشگاه محبوب سردار؛ منتظر گل چهارم

آی اسپورت - باشگاه روبین کازان صاحب دو ورزشگاه است. اولی کمی قدیمی‌تر که در مرکز شهر قرار دارد و این فصل چندین بار میزبان هواداران روبین بود. ورزشگاهی با گنجایش حدود 10 هزار تماشاگر که در اولویت باشگاه نیست اما هر از چند گاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد و میزبان ستاره‌های روبین کازان می‌شود.

دومین ورزشگاه روبین، کازان آره نا است که با مرکز کازان فاصله دارد، در اتوبان‌های منتهی به خارج از شهر قرار گرفته و برای میزبانی از جام جهانی مرمت شده. در این ورزشگاه تغییرات فراوانی صورت گرفته تا با شکل و شمایلی زیبا میزبان جام جهانی باشد. یکی از بازی‌هایی که در این ورزشگاه برگزار می‌شود دیدار ایران و اسپانیا است. دیداری که چهارشنبه و راس ساعت 22:30 برگزار خواهد شد.

سردار آزمون به دلیل عضویت در روبین کازان بارها در ورزشگاه کازان آره نا بازی کرده و چندین گل هم به ثمر رسانده. همین آشنایی شاید باعث شود او را مقابل اسپانیا سرحال‌تر از روز بازی با مراکش ببینیم. مهاجمی که سال 2013 پیراهن روبین کازان را پوشید تا به‌عنوان یک استعداد ناب ایرانی حضور در لیگ روسیه و لیگ اروپا را تجربه کند.

سردار 5 گل در ورزشگاه مرکزی کازان به ثمر رسانده و 3 گل نیز در کازان آره نا به نام او ثبت شده. اولی 30 اکتبر 2014، زمانی که سردار فقط 18 سال داشت. این گل در روز پیروزی 2 بر صفر روبین کازان مقابل اسپارتاک مسکو در دقیقه 120 به ثمر رسید تا روبین کازان به مرحله بعدی جام حذفی روسیه صعود کند.

آزمون دومین گل خود را در کازان آره نا مقابل تیم ملی روسیه به ثمر رساند. این گل در یک بازی تدارکاتی و در تاریخ 10 اکتبر 2017 به نام سردار ثبت شد. دیداری که در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید. آزمون این گل را در دقیقه 57 وارد دروازه روسیه کرد.

آخرین گل سردار در کازان آره نا، 9 دسامبر 2017 به ثمر رسید. مقابل خاباروفسک و درهفته بیستم فصل 18-2017 لیگ روسیه. این گل را سردار در دقیقه 25 به ثمر رساند تا روبین کازان بازی را با نتیجه 3 بر یک به سود خود تمام کند. سردار مقابل اسپانیا تلاش می‌کند تا چهارمین گل خود را در کازان آره نا به ثبت برساند. اتفاقی که می‌تواند به موفقیت تیم ملی مقابل اسپانیا کمک کند. یادمان نرود آزمون با بازی در این ورزشگاه آشنا است و حضور احتمالی هواداران هم می‌تواند او را در رسیدن به هدف بزرگش یاری کند.

 

ایران ورزشی

۱    
آی اسپورت
2018-06-20 12:32:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر