فهرست
تقابل‌های برانکو با شمالی‎ها/ ۵ بازی، ۵ برد
تقابل‌های برانکو با شمالی‎ها/ ۵ بازی، ۵ برد

تقابل‌های برانکو با شمالی‎ها/ ۵ بازی، ۵ برد

آی اسپورت - امروز دو تیم پرسپولیس و نساجی مازندران در ورزشگاه آزادی رودرروی هم قرار می‌گیرند. برانکو ایوانکوویچ از زمان حضور روی نیمکت پرسپولیس ۵ بار مقابل تیم‌هایی از شمال کشور قرار گرفته و در هر ۵ بازی برنده بوده است.

۱-لیگ پانزدهم... بازی رفت/ پرسپولیس ۲- ملوان صفر؛  تیم فوتبال پرسپولیس برای اولین بار در فصل پانزدهم لیگ برتر در زمین خود به برتری دست پیدا کرد. در هفته دهم لیگ برتر فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم ملوان رفت که مسابقه با نتیجه ۲ بر صفر به سود پرسپولیس پایان رسید. در این بازی صادق محرمی پیراهن ملوان را برتن داشت و زننده دو گل سرخپوشان، علی علیپور و جری بن سون بودند.

۲-لیگ پانزدهم...بازی برگشت/ ملوان یک- پرسپولیس دو؛ دیدار تیم‌های پرسپولیس و ملوان بندر انزلی از هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر ۲۱ فروردین ماه ۱۳۹۵ با قضاوت رضا کرمانشاهی در ورزشگاه تختی انزلی برگزار شد. دیدار پربرخورد و هیجانی دو تیم در شرایطی به پایان رسید که سرخپوشان پایتخت مستحق برتری در این بازی بودند و توانستند تیم ملوان را در زمین خودش با نتیجه دو بر یک شکست دهند. گل‌های پرسپولیس در این بازی توسط بن سون از روی نقطه پنالتی و کمال کامیابی‌نیا در وقت‌های اضافه به ثمر رسید  و تک‌گل تیم ملوان را سیدجلال رافخایی از روی نقطه پنالتی به گل تبدیل کرد.

۳-لیگ هفدهم...بازی رفت/ سپیدرود صفر-پرسپولیس یک؛ تیم فوتبال پرسپولیس که در بازی‌های خارج از خانه خود نمایشی فوق‌العاده داشت توانست در یک دیدار حساس سپیدرود را هم با نتیجه یک بر صفر شکست دهد. با اینکه گل علی علیپور ۳ امتیاز را برای پرسپولیس به همراه داشت؛ اما علیرضا بیرانوند توانست با واکنش‌های پی‌درپی دروازه تیم برانکو را بسته نگه دارد. 

۴-لیگ هفدهم...بازی برگشت/ پرسپولیس ۳- سپیدرود صفر؛ در هفته آخر لیگ هفدهم دو تیم پرسپولیس سپیدرود در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. سپیدرود پیش از این دیدار، بقایش در لیگ برتر را جشن گرفته بود. با سوت پایان این مسابقه، شاگردان برانکو برای دومین فصل پیاپی قهرمانی خود را در لیگ برتر جشن گرفتند. آنها که لیگ هفدهم را قاطعانه و با اختلاف امتیاز جالب توجهی نسبت به دیگر مدعیان به پایان رساندند، در جدالی تشریفاتی دیگر مقابل سپیدرود و شاگردان علی کریمی به میدان رفتند و در پایان بازی مراسم جشن قهرمانی خود را برگزار کردند. سه گل سرخپوشان را محمد انصاری، فرشاد احمدزاده و کمال کامیابی‌نیا به ثمر رساندند.

 مدال

     
آی اسپورت
2018-09-12 14:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر