فهرست
پکیج ویژه برای دربی؛ هدیه به هواداران
پکیج ویژه برای دربی؛ هدیه به هواداران

پکیج ویژه برای دربی؛ هدیه به هواداران

آی اسپورت - مجری اسپانسری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به منظور رفاه حال هواداران این دو باشگاه برای تهیه بلیت ادامه مسابقات لیگ برتر و دربی روز دهم فروردین 1398 شرایط ویژه‌ای را در نظر گرفته است که از نظر مالی به سود هواداران خواهد بود. براساس تصمیم مجری اسپانسری این دو باشگاه هوادارانی که «پکیچ» بازی‌های باقی مانده استقلال و پرسپولیس تا پایان فصل را خریداری کنند، این شانس را پیدا می‌کنند که از امروز با مراجعه به سایت www.gishe3.com بلیت دربی را زودتر از سایر هواداران تهیه کنند. در اطلاعیه مجری اسپانسری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس آمده است: «ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و به پاس تشکر از حمایت‌های همه جانبه هواداران در طول فصل و با توجه به حساسیت هفته‌های پایانی لیگ و تکریم هوادارانی که در سرما و گرما هوادار تیم خود بوده‌اند در نظر داریم پکیج ویژه بلیت بازی‌های باقیمانده لیگ برتر دو تیم را با امتیازات ویژه در اختیار هواداران قرار دهیم. امتیازات ویژه این طرح عبارتند از:

1-اولویت در خرید بلیت دربی اولویت خرید بلیت دربی با هوادارانی است که بلیت تمام مسابقات تا انتهای فصل در بازی‌های خانگی را خریداری می‌نمایند.

2-ارائه یک بلیت رایگان طبقه دوم یا پشت دروازه هوادارانی که بلیت طبقه دوم یا پشت دروازه را از طریق خرید پکیج تهیه می‌نمایند بلیت دربی را رایگان دریافت می‌نمایند.

3-یک میلیون ریال هدیه در خرید لباس اصلی تیم هواداران با مراجعه به سایت www.havadar.shop و با وارد کردن کد تخفیف هدیه‌ای به میزان یک میلیون ریال در خرید لباس اصلی تیم دریافت می‌نمایند.

4-تخفیف خرید سیم کارت دائمی ایرانسل به مبلغ 150،000ریال. هواداران با خرید هر کدام از پکیج‌ها می‌توانند از تخفیف ویژه 150،000ریالی در خرید سیم کارت دائمی ایرانسل بهره‌مند گردند. علاقمندان به فوتبال و هواداران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس می‌توانند از ساعت 17:00 امروز با مراجعه به سایت www.gishe3.com برای خرید پکیج در نظر گرفته شده اقدام کنند.

  ۱  
آی اسپورت
2019-03-19 20:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
.
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۱۶
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر