فهرست
روزهای سخت برانکو؛ راه گل‌زنی
روزهای سخت برانکو؛ راه گل‌زنی

روزهای سخت برانکو؛ راه گل‌زنی

آی‌اسپورت- تیم پرسپولیس تهران با کسب تساوی برابر نفت مسجدسلیمان صدر جدول مسابقات را از دست داد و در رده سوم جدول قرار گرفت. دقایقی پیش تیم پرسپولیس تهران از هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر برابر نفت مسجدسلیمان قرار گرفت و با کسب تساوی بدون گل برابر این تیم صدر جدول را از دست داد و با هشت امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفت.

این دومین تساوی متوالی بدون گل پرسپولیس در دو هفته اخیر مقابل حریفان خوزستانی است تا این تیم با از دست دادن ۴ امتیاز حساس مقابل حریفانش حالا به علت تفاضل گل کمتر نسبت به سپاهان در رده سوم قرار گیرد.

سرمربی کروات پرسپولیس در دو بازی اخیر خود با دفاع سخت حریفان خود مواجه شده و به قول معروف هر چه تیمش زده است به در بسته برخورد کرده است. برانکو که به علت محرومیت باشگاه از سوی فیفا نتوانسته پرسپولیس را به خوبی تقویت کند، حالا باید به دنبال چاره برای دور زدن تاکتیک دفاعی حریفان خود باشد. بی‌شک آن‌ها در هفته‌های آینده هم به این نوع نمایش برخورد خواهند کرد و برانکو و دستیارانش از همین حالا باید در صدد رفع مشکل گل‌زنی خود برآیند.

پرسپولیسی‌ها هفته آینده در آبادان به مصاف صنعت نفت می‌روند و به دنبال پایان دادن به ناکامی‌های دو هفته‌ی اخیر خود هستند.

 

ورزش سه

۶    
آی اسپورت
2018-08-17 23:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر