فهرست
استراتژی اشتباه طارمی: دور از دروازه
استراتژی اشتباه طارمی: دور از دروازه

استراتژی اشتباه طارمی: دور از دروازه

آی‌اسپورت- مهدی طارمی این فصل، 11 گل زده و 5 گل ساخته است. هر 11 گل او، در فاصله‌ای کمتر از نقطه پنالتی با دروازه زده شده‌اند. از این یازده گل، 10 گل فقط با یک ضربه وارد دروازه شدند و تنها در بازی با تراکتورسازی، او در محوطه دروازه‌بان حریف را جا گذاشت و دروازه را باز کرد. در هیچکدام از گل‌های او، طارمی نبود که چند متر پشت محوطه توپ گیری می‌کرد، موقعیت می‌ساخت و شوت می‌زد.

نقاط گل‌ها و پاس گل‌های طارمی در این فصل
نقاط گل‌ها و پاس گل‌های طارمی در این فصل

ولی هیت‌مپ حرکتی مهدی طارمی در بازی مقابل الهلال نشان می‌‌دهد که او بیشتر در میانه زمین حرکت می‌کرد و کمتر پیش می‌آمد که وارد محوطه جریمه صاحب توپ شود. اتفاقی که از طارمی در این بازی یک ناکام ساخت. به فضاهای حرکتی طارمی دقت کنید و سپس به گرافی برگردید که مهدی طارمی از آن نقاط به گل رسید.

 

۴ ۴  
آی اسپورت
2017-02-21 20:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
مهدی
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵، ۲۰:۲۸
اسم این تحلیل های الکی رو گذاشتید آنالیز؟!!! .... الهلال مثل این تیمهای ضعیف لیگ ایران نیست که اتوبوس بچینه و طارمی مجبور شه تو 18 قدم بمونه تا بتونه گل بزنه. یه نگاه به آمار وحشتناک الهلال تو لیگ عربستان بندازید بعد بقول خودتون آنالیز کنید. الهلال تیمیه که بالا بازی میکنه. طارمی جلوی همچین تیمی بخواد تو 18 قدم بمونه یعنی کلا باید تو آفساید واسته!!!
حمید
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵، ۲۱:۰۷
دلیلش بر می گرده به تغییراتی که تو سبک بازی پرسپولیس ایجاد شده بود. امروز کل تیم عقب بازی می کرد. و به تبعش طارمی هم از محوطه جریمه دور شده بود. تو بازی امروز پرسپولیس بیشتر شبیه به سبک بازی تیم ملی با کیروش بازی می کرد تا پرسپولیسی که از برانکو می شناسیم. علاوه بر این من بعد دربی یک جور استرس تو نحوه بازی بچه ها می بینم. انگار تو ذهنشون هنوز اون دو دقیقه توی دربی مونده و این به عنوان یک عامل بازدارنده برای ارائه بازی همیشگیشون عمل می کنه. هم باعث بیشتر شدن خطای های فردی میشه و جسارت بچه ها برای تحت فشار قرار دان حریف رو کمتر کرده.
۲
موراتا
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵، ۲۲:۰۳
دیروز تحلیل نوشتین که این فصل برخلاف فصل پیش طارمی درون محوطه ی جریمه پرسه میزنه و به همین خاطر از پاسهای عمقی و موقعیت سازیش خبری نیست و خلاصه از این روالش انتقاد کردین امروز هم که عقبتر بازی کرده بازی دارین انتقاد میکنین بالاخره تکلیف ما رو روشن کنین
۵
واقع بين
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۰۴:۱۸
دايوينگهاش هم جواب نداد !!!خخخخ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر