فهرست
چالش لوپتگی؛ انتخاب گلر اصلی!
چالش لوپتگی؛ انتخاب گلر اصلی!

چالش لوپتگی؛ انتخاب گلر اصلی!

آی‌اسپورت- خولن لوپتگی که شاگردانش شب گذشته در هفته سوم لالیگای اسپانیا در دیداری خانگی با نتیجه 4 بر یک از سد لگانس گذشتند و رکورد صد درصد پیروزی خود را حفظ کردند، پس از این بازی در پاسخ به این پرسش که «آیا بنزما با روند گلزنی که در پیش گرفته می‌تواند مدعی دریافت جایزه پیچیچی - جایزه بهترین گلزن لالیگا - شود؟»، گفت:  «چرا که نه؟ چرا نباید بنزما فصل را با 30 یا 40 گل به پایان ببرد؟ به هر حال مهم تیم و عملکرد کل تیم است. بنزما بازیکن بزرگی است و همیشه همین‌طور بوده است. بنزما بابت کاری که می‌کند، شایسته احترام است. کریم بابت کمک به تیم خوشحال است و به همین شکل هم به کارش ادامه خواهد داد.»

آیا بنزما به همراه گرث بیل و مارکو آسنسیو در ادامه در ترکیب اصلی رئال مادرید بازی خواهند کرد؟ «واژه لمس‌ناپذیر در موضوع ترکیب اصلی وجود خارجی ندارد. ما بازیکنان فوق‌العاده‌ای داریم و گاهی اوقات بازیکنی جای بازیکن دیگری را می‌گیرد.» 

استفاده از تبیو کورتوا به جای کیلور ناواس: «من برنامه خاصی برای استفاده از دروازه‌بانانم ارائه نکرده بودم، اما می‌دانستیم که قرار است در این بازی از کورتوا بازی کنیم. ما دروازه‌بانان فوق‌العاده‌ای داریم و سعی خواهیم کرد بهترین راه‌حل برای استفاده از آنها را پیدا کنیم. در این بازی تصمیم به استفاده از کورتوا گرفتیم، اما ما گزینه‌های فوق‌العاده‌‌ای در پست دروازه‌بان داریم. کیلور ناواس بازیکن ماست و پیش از اینکه به عنوان بهترین دروازه‌بان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا انتخاب شود، عملکرد فوق‌العاده‌ای مقابل خیرونا داشت. به هر حال تصمیم در خصوص استفاده از بازیکنان را در زمین می‌گیریم.»

۱    
آی اسپورت
2018-09-02 11:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر