فهرست
حضور در اسپایر به معنای گروگانگیری بود؟
حضور در اسپایر به معنای گروگانگیری بود؟

حضور در اسپایر به معنای گروگانگیری بود؟

آی اسپورت - تیم ملی فوتبال ایران درست قبل از جام ملتهای اسیا اردوی نهایی اش را در کشور قطر و کمپ مجهز اسپایر برگزار کرد در آن مقطع چند تیم دیگر آسیایی هم در قطر و همان محل اردو داشتند و کی روش بشدت سعی داشت فضایی امنیتی بر تمرینات تیم ملی حاکم باشد  و تمرینات تیم ما رضد نشود. کی روش در مصاحبه جدیدش که علیه مهدی تاج صحبت کرده به این موضوع مهم اشاره داشته وضعیت تیم ملی در قطر شبیه گروگانگیری بوده و گفته فوتبال ایران در خدمت اهداف تیم ملی قطر اردو را در اسپایر برقرار کرده است. او این وضعیت را خجالت آور نامیده و عقیده دارد میزبان با پرداخت پول اردو به نوعی حیثیت کاری او را زیرسوال برده است.

با این حال کی‌روش قبلا در مصاحبه ای گفته بود: «وقتی شما هیچ چیزی ندارید و وقتی چیزی به شما ارائه و پیشنهاد می‌شود باید از آن تشکر کنید زیرا واقعیت مطلب این است که اگر قطر نبود و این حمایت از ما انجام نمی‌شد ما هیچ اردویی نداشتیم و باید در خانه و ایران می‌ماندیم پس باید از آنها تشکر کنیم به خاطر حمایتی که انجام دادند. نتیجتاً باید از کشور قطر تشکر کنیم و خدا را هم شکر کنیم که این حمایت صورت گرفت که اینجا هستیم و می‌توانیم اردوی آماده‌سازی خود را انجام بدهیم از رئیس فدراسیون قطر هم تشکر می‌کنیم.»

 هر چند به نظر می رسد سرمربی سابق پرتغالی تیم ملی این جملات را با حرص و عصبانیت مطرح کرده اما واقعیت این است که تیم ملی در اسپایر شرایط بدی نداشت. تیم ملی در آن مقطع نمی توانست در ایران بماند و گزینه بهتری از قطر نداشت ضمن اینکه تیم های دیگری از جام ملتها در این کشور حضور داشتند. با این وجودآنطور که کی روش گفته ماجرای حضور در قطر جزئیات پیچیده تری دارد که باید دید مهدی تاج چه واکنشی به این ماجرا نشان خواهد داد و به صراحت جواب سرمربی پرتغالی را می دهد یا خیر.

۵    
آی اسپورت
2019-04-14 19:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر