فهرست
مربع تراکتوری‌های سابق مقابل تراکتور جدید
مربع تراکتوری‌های سابق مقابل تراکتور جدید

مربع تراکتوری‌های سابق مقابل تراکتور جدید

آی اسپورت - در پایان لیگ شانزدهم سعید آقایی از تیم تراکتورسازی راهی سپاهان شد تا روند حضور بازیکنان این تیم در اصفهان آغاز شود. پس از اینکه امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم فوتبال سپاهان انتخاب شد، سه بازیکن دیگر تراکتورسازی هم که سابقه کار با امیر قلعه‌نویی در این تیم را داشتند به این تیم اضافه شدند تا سرمربی سپاهان با بازیکنانی کار کند که شناخت بیشتری از آنها دارد. مهدی کیانی و محمد ایران‌پوریان دو بازیکنی بودند که با پایان لیگ هفدهم به سپاهان اضافه شدند و خالد شفیعی هم پس از یک نیم‌فصل حضور در فوتبال کره و ذوب‌آهن به سپاهان پیوست.

روز جمعه تیم فوتبال سپاهان در ورزشگاه فولادشهر میزبانی از تراکتورسازی را برعهده خواهد داشت؛ دیداری که سه امتیاز آن برای هر دو تیم از اهمیت بسیاری برخوردار است و بی شک انتظار انجام دیداری زیبا وجود دارد؛ دیداری که حساسیت‌ها و هیجان آن با توجه به حضور 4 بازیکن تراکتورسازی که به احتمال فراوان سه تای آنها از ابتدا در ترکیب اصلی قرار خواهند داشت و همینطور حضور بازیکنانی نظیر شجاعی و دژاگه بیشتر هم خواهد شد.

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-08-21 18:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
یوسف
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۱۳
احتمالا سپاهان این بازی رو پیروز بشه و دور رفت رو با نتایج خوبی تموم کنه ولی تیمای قلعه نویی اخیرا نشون دادن فقط یه نیم فصل میتونن تیم باشن مگه اینکه نیم فصل بازیکنای شاخصی اضافه بشه. با دیدن این عکس جا داره یادی کنیم از [...] رسول خطیبی که ستون تیم رو فراری داد مهدی کیانی بهترین هافبک دفاعی جنگنده لیگ رو دودستی تقدیم سپاهان کرد.
۲
مهرداد
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۳۴
این تراکتور و سپاهان ؛ تیمای فصل قبل نیستند ، جدای از نتیجه این بازی ، این دو تا تیم امسال قطعا در بین پنج تیم اول خواهتد بود


۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر