فهرست
سوژه روز؛ بشار در محاصره 6 همبازی
سوژه روز؛ بشار در محاصره 6 همبازی

سوژه روز؛ بشار در محاصره 6 همبازی

آی اسپورت - بازی عراق - ایران با وجود تمام حساسیت‌هایش برای پرسپولیسی‌ها می‌تواند یک اتفاق ویژه باشد چرا که در هر دو سوی میدان نماینده دارند. بشار رسن که در مسابقات مقدماتی جام جهانی یکی از مردان اصلی کاتانچ بوده،  حالا در امان برای میزبانی از تیم ملی آماده می‌شود و در شرایطی مقابل ایران قرار خواهد گرفت که شش بازیکن همبازی‌اش در پرسپولیس را روبه‌روی خود می‌بیند. البته با توجه به شرایطی که بازیکنان پرسپولیس دارند بعید است هر شش نفر در ترکیب اصلی باشند اما احتمالاً بشار با نیمی از آنها در زمین سرشاخ خواهد شد و این تقابل ویژه‌ای برای رسن و پرسپولیسی‌هاست. طبق پیش‌بینی‌ها بازی کردن بیرانوند و کنعانی‌زادگان قطعی به نظر می‌رسد ضمن اینکه نوراللهی هم احتمالاً در ترکیب خواهد بود. نادری، ترابی و امیری دیگر ملی‌پوشان پرسپولیس هستند که احتمال بازی کردن امیری و ترابی در نیمه دوم وجود دارد.

مصدومیت‌ها به نفع احمد

احمد نوراللهی در بازی با کامبوج بازیکن ثابت تیم ملی بود و گل هم زد اما در بحرین نیمکت نشین شد. پیش بینی می‌شود ویلموتس باز هم با زوج ابراهیمی - حاجی صفی در مقابل عراق بازی کند اما حاجی صفی که مصدوم شد و از فهرست بیرون رفت و حالا خبر مصدومیت امید ابراهیمی هم در اردوی تیم ملی پیچیده است. با این شرایط شانس بازی نوراللهی افزایش پیدا کرده و به نظر می‌رسد شماره 8 پرسپولیس در تیم ملی هم ثابت خواهد بود.

امیری و ترابی رقیب همدیگر

مهدی ترابی که در بازی با بحرین غایب بود بار دیگر به تیم ملی برگشت اما مشخص نیست در امان بازی کند یا نه. در یکی دو بازی اخیر ویلموتس به وینگرهایی مثل محبی و محمدی بازی داده که نخستین تجربیات ملی‌شان را پشت سر گذاشتند اما در منامه این جوان‌ها کاری از پیش نبردند. حالا و در شرایطی که جهانبخش به تیم ملی دعوت نشده هم وحید امیری و هم مهدی ترابی شانس بازی به‌عنوان وینگر را خواهند داشت و به نوعی رقیب همدیگر به حساب می‌آیند. جالب اینکه این دو هافبک پرسپولیس در برخی بازی‌های تیم ملی در زمان ویلموتس با هم تعویض می‌شدند و به نوعی هم پستی یکدیگر هستند.

بشار عراق یا بشار پرسپولیس؟

بشار رسن در پرسپولیس و تا اینجای فصل موقعیت خوبی نداشته است. او در بیشتر مسابقات یک سوم ابتدایی فصل در ترکیب اصلی نبوده و دو سه مسابقه را به خاطر حضور در اردوی تیم ملی کشورش از دست داده است. بشار با وجود تمام توانمندی‌هایش به خاطر مصدومیت پیش فصلش دیر به تمرینات اضافه شد و تنها دو سه بازی در ترکیب اصلی پرسپولیس بوده است. با این حال بشار در تیم ملی عراق شرایط متفاوتی دارد و با توجه به این شرایط پیش‌بینی می‌شود روی دیگر سکه او را در امان ببینیم. بخصوص اینکه کالدرون حتماً این بازی را تماشا خواهد کرد و این نمایش می‌تواند به چشم او بیاید.

 

۱    
آی اسپورت
2019-11-13 00:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر