فهرست
منتظر افشاگری جنجالی مجیدی باشیم؟
منتظر افشاگری جنجالی مجیدی باشیم؟

منتظر افشاگری جنجالی مجیدی باشیم؟

آی اسپورت - در حاليكه اسماعيل خليل زاده رييس هيات مديره استقلال در رشت و در بستر بيماری است و كامران منزوی طبق مصاحبه خودش از عضويت هيات مديره استعفا كرده و ديگر حاضر به شركت در جلسات نيست و همچنين عبدالرضا موسوی هم كه هنوز وضعيتش مبهم بوده و در خارج از كشور بسر می برد، با اصرار عجيب و غريب وزارت ورزش و مهدی علی نژاد، هیات مدیره ٢ نفره احمد سعادتمند و حجت نظری قرار است در ساختمان وزارت ورزش برگزار و حكم مدیرعاملی سعادتمند اعلام شود!

نكته قابل توجه اینجاست كه طبق قانون تجارت اعضای هیات مدیره  نباید كمتر از ٥ نفر بوده و برگزاری جلسات با ٢ عضو قانونی نیست. همچنین انتخاب مدیرعامل از وظایف هیات مدیره هم هست.  سوال اینجاست که وزارت ورزش چطور می خواهد در نبود اعضای تاثیرگذار هیات مدیره استقلال مثل خلیل زاده و موسوی كه شنیده می شود هر دو با مدیرعاملی سعادتمند مخالف هستند كارمند خود را مدیرعامل استقلال كند ؟!

در این روزها عجله در مصاحبه های سریالی علی نژاد فقط برای استقلال عجیب به نظر می رسد و این شائبه را به وجود می آورد كه برای پست سعادتمند در مدیر كلی استعدادیابی، جایگزین در نظر دارد. ای كاش علی نژاد بجای عجله در انتخاب مدیرعامل استقلال كه از وظایف هیات مدیره است، درباره ٥ نفر اعضای هیات مدیره شفاف سازی كرده و بعنوان نماینده مجمع بگوید كه سعادتمند با كدام مصوبه و مجوز از هیات مدیره به دنبال اسپانسر و امضای قرارداد اسپانسری است؟!

نمایندگان وزارت ورزش در هیات مدیره پرسپولیس به دلیل عدم اطلاع از قراردادهای انصاری فرد از وی انتقاد كرده و رفتار او را غیرقانونی قلمداد كردند حال سوال عجیب این است كه در استقلالی كه هنوز هیات مدیره اش تشكیل نشده و سعادتمند را بعنوان مدیرعامل انتخاب نكرده چه كسی به وی مجوز مذاكره با اسپانسر و تدوین قرارداد داده است؟

از نزدیكان فرهاد مجیدی سرمربی استقلال خبر می رسد كه او از اینگونه انتصابات عجیب شاكی است و در محفل خصوصی اعلام كرده حتی به قیمت بركناری اش هم منجر شود به خاطر دفاع از منافع استقلال بزودی در یك مصاحبه مفصل و جنجالی پشت پرده این انتصابات و نقش معاون وزیر و مشاوران رسانه ای اش را برای هواداران افشا خواهد كرد.

 

۱ ۲  
آی اسپورت
2020-03-29 16:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
اسمان
يكشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹، ۱۹:۴۰
به فرهادمجیدی چه ربطی داره.کی قراره عضو هییت مدیره وکی مدیرعامل بشه.ایشون فقط کار خودشوبکنه.کلا به سرمربی چه ربطی داره.
۳
عمر عبدالرحمان تاجی
دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹، ۰۷:۴۳
از دوپینگ های جک تری دی بگو:)))
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر