فهرست
نویدکیا؛ بدنبال جایگاه از دست رفته خود ساخته
نویدکیا؛ بدنبال جایگاه از دست رفته خود ساخته

نویدکیا؛ بدنبال جایگاه از دست رفته خود ساخته

آی اسپورت - سپاهان اصفهان در نقش جهان برابر پیکان با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید تا به رتبه سوم جدول رده بندی صعود کند. بعد از پایان لیگ برتر بود که سپاهانی ها محرم نویدکیا یکی از پرافتخارترین بازیکنان تاریخ باشگاه سپاهان را به عنوان سرمربی  انتخاب و معرفی کردند. مربی که همچنان همانند دوران فوتبالش کم حرف می زند و بیشتر به دنبال اثبات خود با عمل است .هافبک کم نظیر و خوش فکر اصفهانی ها که با این تیم به دفعات مزه  قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا را چشیده است بر روی نیمکت هم روزهای خوبی را سپری می کند.

او که در دوران بازیش کم مصاحبه می کرد و کم اعتراض می کرد همین رویه را در مربیگری  پی گرفته و کمتر اعتراض و یا سخنی خارج از وظایفش در این هفته ها دیده شده است امروز برابر پیکان با نتیجه دو بر یک به برتری رسید تا با 19 امتیاز چسبیده به استقلال و با تفاضل کمتر در رده سوم قرار بگیرد.

محبوبیت نویدکیا در فوتبال ایران و اصفهان به همراه آرامش مثال زدنی او نوید روزهای خوب سپاهان را می دهد. آنها که فصل قبل بعد از سالها جایگاه پرافتخارترین تیم لیگ برتر ایران به پرسپولیس دادند حالا با محرم بدنبال بازپس گیری جایگاهی هستند که خود محرم برای آن از همه بیشتر زحمت کشیده است.

۴    
آی اسپورت
2021-01-15 22:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر