فهرست
اعتراض به نیکی کریمی: پولم را نداد و بلاکم کرد!
اعتراض به نیکی کریمی: پولم را نداد و بلاکم کرد!

اعتراض به نیکی کریمی: پولم را نداد و بلاکم کرد!

آی اسپورت- بهناز شفیعی که به عنوان یکی از مشعل‌داران المپیک بازی‌های زمستانی 2018 انتخاب شده، روایت عجیبی را از پشت صحنه فیلم «آذر» مطرح می‌کند. او می‌گوید که پس از آموزش و موتور سورای به نیکی کریمی در فیلم «آذر»، کریمی بدون این‌که دستمزد او را پرداخت کند،‌ صفحه او در اینستاگرام را بلاک کرد و به او گفت به کسی نگوید بدلکار نقش اصلی این فیلم است تا همه فکر کنند نیکی کریمی خودش در فیلم «آذر» موتور سواری کرده.

شفیعی درباره حضور خود در فیلم «آذر» به سایت سی و یک نما گفت: «فیلم سینمایی «آذر» در حال اکران است و من از نیکی کریمی گله زیادی دارم. قرار بود برای اکران این فیلم از عوامل دعوت شود اما من را دعوت نکردند. حتی نیکی کریمی در پیج اینستاگرامی خود، تیزرهای این فیلم را گذاشت اما مربی و بدلکار را معرفی نکرد. حامی مالی این فیلم شرکتی به نام انرژی موتور بود و از آنجایی که من با این شرکت همکاری می‌کنم، تمام آموزش‌های موتورسواری و بدلکاری بر عهده من بود اما در نهایت نه برای جشنواره از من دعوت شد و نه دستمزدم را پرداخت کردند.»

 آیا برای پرداخت دستمزدش با نیکی کریمی تهیه کننده «آذر» تماس گرفته؟ «به مدیر تولید زنگ زدم. آن‌ها گفتند ما هزینه‌ها را پرداخت کرده‌ایم؛ به نیکی کریمی زنگ بزنید. به او زنگ زدم اما نتوانستم به نتیجه‌ای برسم. همین موضوع سبب شد در یک فیلم سینمایی دیگر بازی کنم که نقش خودم را در آن فیلم دارم و بدلکار یا مربی شخص دیگری نیستم. تجربه تلخی که از این فیلم داشتم، سبب شد تا قید همکاری با دیگر بازیگران را بزنم و خودم بازی کنم.»

چرا به مشکل خوردند؟ «فكر می‌كنم از اينكه گفته بودم من بدلكار او هستم، ناراحت شده زيرا گفته بود اين موضوع را به هيچ‌كس نگويم تا فكر كنند خودش موتورسواری كرده، اينكه چرا بايد دروغ بگويم را نمی‌دانم. من دو تا قرارداد با ايشان داشتم؛ يكی برای آموزش و ديگری براي بدلكاری. قرارداد آموزش كه هيچ، قرارداد بدلكاری هم تسويه نشد.»

 رفتارهای نیکی کریمی: «یک مدت من را در اینستاگرام بلاک کرده بود و پس از مدتی آنبلاک کردند. هیچ پاسخی به من ندادند اما فکر می‌کنم از اینکه گفته بودم من بدلکار او هستم ناراحت شده زیرا گفته بود این موضوع را به هیچ‌کس نگویم تا فکر کنند خودش موتورسواری کرده. اینکه چرا باید دروغ بگویم را نمی‌دانم اما تمام جذابیت فیلم «آذر» برای من این بود که خودم متولد آذر هستم. این فیلم در آذر ساخته و در همین ماه نیز اکران شد. به همین دلیل من قبول کردم که به عوامل این فیلم کمک کنم اما در آخر هیچ نتیجه‌ای برای من نداشت.»

 خواسته‌هایش از سازندگان «آذر» : «پول نمی‌خواهم ولی از نظر حرفه‌ای باید مرا دعوت می‌کردند که در اکران حضور داشته باشم یا به عنوان مربی و بدلکار معرفی می‌شدم اما این اتفاق رخ نداد. انتظار داشتم در تبلیغاتی که برای این فیلم‌ها انجام می‌شود، نام من را نیز ذکر کنند اما در عمل این اتفاق رخ نداد.»

۱۸ ۶  
آی اسپورت
2017-12-08 14:36:00
نظر دهید

۶ نظر
بی طرف
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۰۵
وقتی رفتار زن های ایرانی با هم به این شکل هست اون وقت انتظار دارن مردان چه رفتاری با اونها داشته باشن.
فرناز آبيدل
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۴۱
افكار زن ستيز و مضحك تان را هم در اينجا و هم زير لينك خبر سحر قريشي براي خودتان نگه داريد!
حقوق مادي و معنوي بازيگر يا بازيكن را رعايت نكردن كار زشتي است و زن و مرد ندارد!!
بی طرف
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۷
یادتون رفته که هدف از ساخت این فیلم حمایت از زنان ورزشکار بود ولی متاسفانه خود زنان از همدیگه حمایت نمی کنن .
تورک اوغلی
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۸
سندی دیگر برای اثبات علمی نظرات تورک اوغلی در مورد زنان و دختران
نیکی کریمی وقتی بعد فیلم عروس چشم های هیز مردان را به سمت خودش جذب کرد و کارش گرفت فکر کرد دیگه الان پاش به امریکا برسه میشه نیکل کیدمن و آنجلا جولی!
رفت اونجا تن به هر نقش و هر کار پشت صحنه! و مقابل صحنه! و کلا صحنه! هم داد ولی دید بابا اینجا ایران نیست با دو تا چشم قشنگ نمیشه به تنهایی ستاره شد
پویا
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۳:۴۳
استاد اوغلی، خیلی از نظراتتون استفاده کردیم و فیض بردیم.
شما با ماشین زمان از دو هزار سال پیش عربستان به امروز ایران سفر کردید؟
در ضمن آنجلینا جولی، نه آنجلا ...
مهدی
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۷:۱۸
ادرار بچه نابالغ،موی انسان حرامزاده،کپک نون سیزده روز مونده،فضله موش صحرایی با آب دهن شتر بالغ رو مخلوط کن و روزی یه ته پیک بخور.ایشالا خوب میشی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر