فهرست
نامزد رونالدو میهمان ویژه شوی D&G
نامزد رونالدو میهمان ویژه شوی D&G

نامزد رونالدو میهمان ویژه شوی D&G

آی‌اسپورت- جورجینا رودریگز نامزد اسپانیایی کریستیانو رونالدو، در ماه های اخیر فعالیت گسترده ای در دنیای مد داشته و روز جمعه او یکی از میهمانان خاص و ویژه مراسم کت واک و معرفی کلکسیون جدید برند دولچه اند گابانا بود که در سالن تئاتر آلا اسکالای میلان برگزار شد.

خود جورجینا استوری ها وتصاویر مختلفی از حضورش در این مراسم در صفحه رسمی اش در اینستاگرام منتشر کرده و دربرخی از این تصاویر خود جورجینا را در حالی که لباسهایی از برند معروف Dolce & Gabbana به تن دارد می بینیم و او خیلی شاد و خوشحال از حضور در چنین مراسمی به نظر می رسد. جورجینا در زیر اولین پستش نوشته:«در درون یک رویا.» و در ادامه به زبان ایتالیایی نوشته: «ما از همان جنس رویاها ساخته شده ایم . دنیای کوچک ما در محاصره رویاهاست.»

 روز دوشنبه و بعد از آنکه توپ طلای سال ۲۰۱۹ به لیونل مسی رسید، جورجینا رودریگز با انتشار پست بلند بالایی به نامزدش کریس رونالدو روحیه داد و به حمایت از او پرداخت. حالا جورجینا با بیش از ۱۴.۵میلیون هوادار در اینستاگرام به عنوان یکی از اینفلوئنسرهای معروف دنیا شناخته می شود و از همین رو از او برای شرکت در رویدادهای بزرگ تبلیغاتی و تجاری دعوت به عمل می آید.

۱    
آی اسپورت
2019-12-07 01:09:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر