فهرست
قاب روز؛ وقتی بازیکنان مارسی زانو نزدند!
قاب روز؛ وقتی بازیکنان مارسی زانو نزدند!

قاب روز؛ وقتی بازیکنان مارسی زانو نزدند!

آی اسپورت - بازیکنان تیم مارسی شب گذشته در مارسی ابتدای بازی، بازیکنان منچستر سیتی را در رسم زانو زدن همراهی نکردند. اتفاقی که با انتقاد بسیاری رو به رو شده است. شب گذشته در چهارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا ۲ تیم مارسی و منچستر سیتی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۳-۰ به سود سیتیزن‌ها به پایان رسید. برای شاگردان گواردیولا در این دیدار فران تورس، ایلکای گندوغان و رحیم استرلینگ گلزنی کردند.

این بازی در ورزشگاه ولودروم و به میزبانی تیم سفید پوش بندر مارسی برگزار شد. نکته عجیب اما در مراسم ابتدای بازی و قبل از سوت داور رخ داد. در این مراسم بازیکنان سیتی و داور بازی طبق رسم زانو زدند تا به مقابله با نژادپرستی بپردازند اما بازیکنان مارسی این کار را انجام ندادند و فقط مقابل رقیب ایستادند.

تصویر این صحنه بین فوتبال دوستان در فضای مجازی بسیار دست به دست و باعث تعجب آن‌ها شد اما وب سایت Get French Football News نوشته این حرکت (زانو زدن) هنوز به عنوان حرکتی در مقابله با نژادپرستی در فرانسه پذیرفته نشده و به همین دلیل بازیکنان تیم مارسی زانو نزدند. با این وجود البته این توضیحات مورد پذیرش هواداران قرار نگرفته و بسیاری از آن‌ها به انتقاد از بازیکنان مارسی پرداختند.

 

     
آی اسپورت
2020-10-28 19:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر