فهرست
دو چهره جدید در سپیدرود: بی‌رباط‌ها!
دو چهره جدید در سپیدرود: بی‌رباط‌ها!

دو چهره جدید در سپیدرود: بی‌رباط‌ها!

آی‌اسپورت- امضای قرارداد با بازیکنانی که در انتهای راه فوتبال‌شان هستند، اصلی‌ترین سیاست نقل و انتقالاتی علی‌ نظرمحمدی برای سپیدرود را شکل می‌دهد. او که فصل گذشته حسین کعبی را به خدمت گرفته بود، در این فصل نیز با غلامرضا رضایی قراداد امضا کرده و حالا در تازه‌ترین حرکت در پنجره نقل و انتقالات، احمد آهی را به فهرست نفرات تیم‌اش اضافه کرده است.

آهی سه سال قبل، یکی از آماده‌ترین مدافعان میانی لیگ در ترکیب ملوان بود. بازیکنی که زوج خوبی با عزت‌الله پورقاز تشکیل داد و برای مدتی حتی محمدحسین کنعانی جوان را به نیمکت ملوان دوخت. آهی در 32 سالگی اما دیگر شبیه آن بازیکن آماده نیست. او چند مصدومیت بسیار سنگین را پشت سر گذاشته و در شرایطی به سپیدرود می‌پیوندد که مدت‌هاست از فرم ایده‌آل فاصله گرفته است. انتقال مستقیم از ملوان به سپیدرود، عواقب خاصی برای احمد خواهد داشت اما آیا سپیدرود از این خرید جنجالی، چیز زیادی به دست می‌آورد؟ به جز احمد آهی، رشتی‌ها یک مصدوم مشهور دیگر را نیز در فهرست نفرات این فصل تیم‌شان گنجانده‌اند. امیدرضا روانخواه که یکی از گزینه‌های هدایت تیم ملی نوجوانان بود، بعد از خروج از بین گزینه‌های سرمربیگری این تیم، به کادر فنی سپیدرود اضافه شده و دستیار علی نظرمحمدی در این باشگاه خواهد بود. دوران فوتبال امیدرضا، خیلی زود تحت تاثیر مصدومیت به پایان رسید اما او همیشه پتانسیل تبدیل شدن به یک مربی بااستعداد را به نمایش گذاشته است.

روانخواه جزو معدود کارشناسان تلویزیونی فوتبال است که به جای روایت‌کردن گل‌ها، در جریان کارشناسی از نکات فنی نیز پرده برمی‌دارد. او می‌تواند چهره فنی نیمکت سپیدرود باشد تا نظرمحمدی مثل همیشه از کنار زمین به تیمش شور و هیجان تزریق کند. این احتمال وجود دارد که سپیدرود، اولین تجربه سرمربیگری را نیز چند ماه بعد در اختیار روانخواه قرار بدهد. اولین چالش مربیگری امید، حالا در رشت کلید خواهد خورد. او باید مراقب باشد که در پست جدید، از ناحیه ذهن دچار آسیب‌دیدگی نشود!

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-06-18 16:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
کاوه
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۳۰
زمان همه چیزو مشخص میکنه و روسیاهی میمونه واسه ذغالایی ک حتی حاضر نیستن اسمشونو تو مطالبشون بنویسن
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر