فهرست
تمجید راجرز از ارزانی؛ او از سلتیک نمی‌رود
تمجید راجرز از ارزانی؛ او از سلتیک نمی‌رود

تمجید راجرز از ارزانی؛ او از سلتیک نمی‌رود

آی اسپورت - دنیل ارزانی بازیکن دورگه سلتیک بعد از درخشش در جام جهانی در تابستان توسط منچسترسیتی خریداری و با قراردادی قرضی راهی سلتیک شد اما هنوز در تیم مشهور اسکاتلندی جا نیفتاده و نتوانسته در تیم اصلی توپ بزند. با این وجود ارزانی در تیم پایه سلتیک، درخشش چشمگیری داشته و نظر برندن راجرز سرمربی سلتیک را به خود جلب کرده تا آنجا که برندن راجرز به تمجید از دنیل ارزانی، هافبک ایرانی الاصل تیمش پرداخت و مدعی شد که او به این زودی ها به سیتی بازنخواهد گشت.

سرمربی ایرلندی در این رابطه گفت: «شرایط ارزانی خیلی ساده است. او بازیکنی 19 ساله است که برای دو سال به اینجا آمده تا تجربه کسب کند. او خیلی زود خود را به سطح اول رسانده و ما هم امیدواریم که خوب کار کند ولی هیچ بند خروجی در قرارداد او نیست.»

او درباره شرایط ارزانی در سلتیک گفت: «او خیلی سریع در تیم ما جا افتاده و بسیاری از هواداران دوست داشتند زمانی که او به تازگی به تیم آمده بود و هماهنگی شکل نگرفته بود، بازی کند. بنابراین باید یک روندی طی شود. . پس از جام جهانی، بازیکنان زیادی چندین هفته قبل از او به تمرینات اضافه شدند و آمادگی بالاتری داشتند ولی او هم از لحاظ آمادگی بدنی در حال هماهنگ شدن با تیم است. موضوعات زیادی در مورد او وجود دارد ولی دنیل خوشحال است و از پیشرفتی که تا به اینجا داشته رضایت کافی دارد. نیست که فکر کنید به راحتی راهی یک تیم بزرگ می‌شوید، جایی که بازیکنان بزرگ خوب کار کرده اند ولی من از عملکرد او و پیشرفتی که در این مدت داشته خیلی خوشحالم. به نظرم این مدت برای او خیلی آموزنده و موثر بوده است.»

ارزانی در حال حاضر برای تیم آکادمی سلتیک به میدان می‌رود و در اولین حضورش برای این تیم نیز توانست از روی ضربه کاشته گلی دیدنی به ثمر برساند. او در دیدار دوستانه استرالیا مقابل کویت نیز به میدان رفت تا یک بازی دیگر به تجربیات ملی اش بیفزاید.

ایران ورزشی

۱    
آی اسپورت
2018-10-21 21:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر