فهرست
کی‌روش خشمگین و عجیب؛ هنوز توی زمین
کی‌روش خشمگین و عجیب؛ هنوز توی زمین

کی‌روش خشمگین و عجیب؛ هنوز توی زمین

آی‌اسپورت- سرمربی تیم ملی ایران در آخرین لحظات بازی امشب برابر ازبکستان باز هم مثل تمرینات عصبانی شد. کارلوس کی‌روش که همواره به روند آماده‌سازی تیم ملی ایران و عدم در اختیار گذاشتن تمام بازیکنان لیگ برتری به فدراسیون و برخی مربیان و باشگاه‌های داخلی انتقاد شدیدی کرده، در مسابقه تدارکاتی امشب برابر ازبکستان هم با حالتی عصبی بازی را به پایان بُرد که شکل عجیبی داشت.

مرد پرتغالی تیم ملی ایران در دیدار تدارکاتی گذشته مقابل سیرالئون اعتراض‌های شدیدی به نحوه قضاوت موعود بنیادی‌فر، داور الیت فوتبال ایران داشت که شاید به همین دلیل فدراسیون فوتبال ایران طبق هماهنگی با فدراسیون فوتبال قطر تصمیم گرفت تا داور بازی امشب برابر ازبکستان را قطری‌ها برعهده بگیرند.

کی‌روش در طول مسابقه امشب برابر ازبکستان علاوه بر نارضایتی از روند عملکرد بازیکنان، روی دو، سه صحنه هم در اعتراض به نوع قضاوت سعود العذبه، داور این دیدار به حسن اکرمی، داور چهارم اعتراض‌های شدیدی کرد که بعد از برخورد مدافع ازبکستان و سید جلال حسینی در لحظات پایانی به اوج خود رسید تا آرین قاسمی، مترجم او مانع از درگیری لفظی سرمربی ایران شود.

سرمربی تیم ملی بلافاصله بعد از سوت پایان مسابقه امشب برابر ازبکستان که آخرین مسابقه خانگی تیم ایران قبل از جام جهانی هم بود، به سمت تیم داوری قطری که میانه زمین بودند رفت و به شدت و با صدای بلند مقابل آنها اعتراض‌های تندی می‌کرد که موجب تنش در میانه زمین شد تا با میانجی‌گری دو بازیکن و کادر فنی تیم ملی این قائله ختم به خیر شود و درگیری بین کی‌روش و داوران قطری شدت پیدا نکند.

کی‌روش که از شرایط تیمش در آستانه جام جهانی ناراضی به نظر می‌رسد، بعد از دیدار امشب برابر ازبکستان و مجادله با داوران قطری، به تنهایی روی نیمکت نشست و تمرین تعدادی از ملی پوشان را زیر نظر گرفت.

پس از نیمکت‌نشینی کی‌روش در آزادی، او در اقدامی غیر منتظره و عجیب با وجود گذشت بیش از ۲۰ دقیقه از پایان مسابقه با ازبکستان، به رختکن و سالن کنفرانس خبری نرفته و به تابلوهای تبلیغاتی کنار زمین تکیه داد و کنار زمین نشست و با مربی بدنساز تیم ملی صحبت می‌کند و از سوی دیگر تمام ملی‌پوشان به همراه دو دروازه‌بان در حال تمرین هستند.

 

ورزش سه

۴ ۴  
آی اسپورت
2018-05-19 23:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
پرسپولیس واقعی
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۳:۵۵
بلند شو مرد!
به خاطر همه ی اون کسانی که پول اومدن به تهران را نداشتند تا بیان و تیم ملی را تشویق کنند!
اما قلبشون کنار شماست.
بلند شو رئیس!
مربی ! بلند شو!
بعضی ها را خوشحال میکنی، نکن !
فرامرز
يكشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۱۱
بشین مرد بشین که خوب داری پول به جیب میزنی با یه برد تو بازی دوستانه پشمکی به اندازه چند ماه حقوق یه کارگر بیچاره تواین مملکت داری پول به جیب میزنی
حمید ایرانی
يكشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۱۹
امثال تو دوست داشتن تیم ملی در بازی دوستانه هم ببازه که طبق روال همه دنیا کسی پاداش نگیره
باخت برای ما بهتر از پیروزیه
امثال ما بی مغز ها اگر عقل داشتیم وضع مملکتمون این نبود
بدرود آقای کیروش ما مربی نمی خوایم
ما به دنبال کسانی هستیم که بهتر فریبمون می دن و بهتر ساک تیم ملی رو شوت می کنن
۳
امید از تفت
يكشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۵۲
کیروش و تیم ملی نیاز به حمایت و انرژی مثبت دارند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر