فهرست
با خلاق ترین بازیکن لیگ جزیره آشنا شوید
با خلاق ترین بازیکن لیگ جزیره آشنا شوید

با خلاق ترین بازیکن لیگ جزیره آشنا شوید

آی اسپورت- در شرایطی که مسوت اوزیل در بهترین فرم نیست و طبیعتا از نظر ایجاد موقعیت بهترین بازیکن لیگ برتر انگلیس تا اینجای کار نیست، یک بازیکن دیگر جای او را گرفته است. وقتی قرار باشد به خلاق ترین بازیکن لیگ برتر فکر کنی، معمولا نام هایی مانند مسوت اوزیل، کوین دی بروین و دیمیتری پایه به ذهنت می رسد.

اما این عنوان این بار به بازیکنی رسیده که شنیدن نامش کمی شوکه کننده است: جیسون پونچئون از کریستال پالاس.

جیسون پونچئون، خلاق ترین بازیکن لیگ برتر
جیسون پونچئون، خلاق ترین بازیکن لیگ برتر

بازیکن سابق ساوثهمپتون در رقابت های این فصل 24 موقعیت گل برای هم تیمی هایش ایجاد کرده است و نزدیک ترین رقیب به او ویلیان از چلسی است که 23 بار این کار را کرده است. نفر سوم دوسان تادیچ است و بعد از او دی بروین، پایه، فیرمینیو و بارکلی هستند که هرکدام 20 بار برای هم تیمی هایشان ایجاد موقعیت کردند.

نکته جالب درباره بازیکن خلاق کریستال پالاس اما این است که هم تیمی هایش قدرش را نمی دانند و تنها 2 موقعیت از موقعیت هایی که او ایجاد کرده را تبدیل به گل کرده اند. اگر آن ها بهتر کار کرده بودند الان در جدول رده بندی کسانی که بیشترین پاس گل را می دهند نام او را می دیدیم؛ اما در حال حاضر این جایگاه متعلق به کوین دی بروین با 4 پاس گل است.

اوزیل، بازیکنی که بیشترین انتظارات در این زمینه از او می رود با یک پاس گل اوضاع خوبی ندارد و در رقابت های این فصل تنها 13 بار برای توپچی ها موقعیت گل ایجاد کرده است.

     
آی اسپورت
2016-10-05 18:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر