فهرست
بنگر قبل از اخراج: قلعه‌نویی روراست است!
بنگر قبل از اخراج: قلعه‌نویی روراست است!

بنگر قبل از اخراج: قلعه‌نویی روراست است!

آی اسپورت – امروز از تبریز خبر رسید که محسن بنگر با تصمیم امیر قلعه‌نویی از تیم تراکتورسازی کنار گذاشته شده است. این اتفاق به دلیل عملکرد سوال برانگیز بنگر در بازی مقابل پرسپولیس افتاده است. پس از آن بازی قلعه‌نویی در مصاحبه‌های مختلفی از عملکرد بنگر انتقاد کرد و او را در اختیار باشگاه قرار داد. او تلویحا بنگر را به کم‌کاری هم متهم کرد. بنگر هم پس از باخت ذوب‌آهن به تراکتورسازی از واکنش مجتبی حسینی سرمربی ذوب‌‎آهن تمجید کرد و در کنایه به قلعه‌نویی نوشت: حسینی خیلی مرد است که باخت را به گردن بازیکنانش نینداخت.» در نهایت امروز بنگر از تراکتورسازی کنار گذاشته شد.

طعنه‌های این دو نفر به همدیگر در روزهای اخیر در حالی صورت می‌گیرد که پیش از این بنگر و قلعه‌نویی رابطه خوبی با هم داشتند و در مصاحبه‌های مختلف از یکدیگر تمجید و حمایت می‌کردند. به نمونه‌هایی از این مصاحبه‌ها توجه کنید:

محسن بنگر در برنامه نود: «من بازی‌های خوب زیاد انجام دادم، اما دوسالی که با آقای قلعه‌نویی در سپاهان حضور داشتم، اوج فوتبالم در آن زمان بود. قلعه‌نویی خیلی از نظر روحی و روانی روی من کار کرد و من در آن مقطع در یک فصل تنها دو کارت زرد دریافت کردم.»

بنگر پس از پیوستن به تراکتورسازی: «من تراکتور را به خاطر قلعه‌نویی انتخاب کردم. من چند سال پیش شاگرد قلعه‌نویی بودم و حالا دوباره شاگردش شدم. باید بگویم او نسبت به گذشته فرقی نکرده و فرقش با برانکو روراستی او است.»

قلعه‌نویی پس از درگیری در بازی پرسپولیس و تراکتورسازی: «اتفاقات را محکوم می‌کنم اما جا دارد یک نکته را بگویم که همه بدانند از صمیم قلب محسن را دوست دارم. وقتی در سپاهان بودیم زمانیکه بحث کار خیر بود، محسن پیشقدم می‌شد و بیشتر از همه پول می‌داد. من پس از بازی از سینا پرسیدم که به بنگر فحش داده است؟ او قسم خورد حرف بدی نزده است. اطمینان داشته باشید اگر سینا یک کلمه حرف بد زده بود او را مجبور می‌کردم شبانه با بنگر تماس بگیرد و عذرخواهی کند.»

قلعه‌نویی در اویل فصل هم وقتی باخبر شد که بنگر به دلیل طولانی شدن دوران مصدومیتش قصد دارد از فوتبال خداحافظی کند با او صحبت کرد و از خداحافظی منصرفش کرد. او بارها در مقابل انتقادات هواداران تراکتورسازی از بنگر هم ایستاد و از او حمایت کرد. اما سرانجام سرنوشت به گونه‌ای رقم خورد که در نهایت رابطه خوب میان این دو نفر هم خراب شد و راه‌شان هم به بدترین شکل از هم جدا شد.

۶ ۱  
آی اسپورت
2017-02-13 15:34:00
نظر دهید

۱ نظر
مجید
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۵۲
لنگی بودن یعنی همین یعنی واسه اینکه تیمت قهرمان بشه حاضری با آبروی کل مردم تبریز بازی کنی با آبروی امیر قلعه نویی و کل هم تیمیات بازی کنی و شرافت و شخصیت خودتو به چارتا دونه تشویق بفروشی
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر