فهرست
نتیجه اعتماد به نفس در استقلال
نتیجه اعتماد به نفس در استقلال

نتیجه اعتماد به نفس در استقلال

آی اسپورت - استقلال به تدریج به اعتماد بنفسی که لازم داشت رسیده و در چنددیدار گذشته بخوبی توانسته بحران ابتدای فصل را فراموش کند. پیروزی مقابل فجر سپاسی را نتوانستم ببینم اما در این دیدار نقش مدافعین میانی استقلال در پیروزی مقابل سایپا واقعا دیدنی بود. عارف غلامی در دو گل ابتدایی نقش موثر خود را در ضربات ایستگاهی ثابت کرد غلامی اگر تنها چند سانتیمتر بلندقامت‌تر بود بی‌تردید به یکی از بهترین مدافعین وسط تاریخ فوتبال ایران تبدیل می‌شد.

از سوی دیگر حرکات پا به توپ دانشگر و اضافه شدن او به خط میانی و حمله یکی دیگر از حرکات موثر مدافعین میانی بود که موجب برتری عددی استقلال در میانه میدان می‌شد. روزبه چشمی هم به عنوان آخرین نفر در خط دفاعی استقلال وظیفه خود را بی نقص انجام داد. موضوع دیگر که در بازی استقلال چشمگیر بود پرس دیدنی بازیکنان استقلال در تمامی دقایق بازی به بازیکن صاحب توپ حریف بود که اجازه نمی‌داد تا تاکتیک مورد نظر سایپا شکل بگیرد.

شاید تعدادی از دوستان اعتقاد دارند که سایپا تیم ضعیفی بود اما دلیل ضعف آنان بازی پرفشار بازیکنان استقلال بود که اجازه نمی‌داد تا آنان جریان بازی را در اختیار بگیرند. استقلال نیازمند چنین پیروزی‌هایی است تا بتواند با اعتماد به نفس لازم در دیدارهای آینده به آنچه سزاوارش است دست پیدا کند.

۱۰    
آی اسپورت
2019-10-22 00:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر